Arven Veren Kuşatman Kimdir ? (Ver Elini Aşk Su Bebek)

Ver Elini Aşk dizisinin en sevimli kahramanlarından bebek Su en merak edilen karakterlerden birisi. Tam ismi Arven Beren Kuşatman olan Su Bebek Leyla ve Onur Kuşatman’ın çocukları. Su bebeğin ünü ise ünlüleri kıskandıracak cinsten ailesinin açtığı hesabını 700 binin üzerinde hayran kitlesi takip ediyor.

Su bebeği bir Kara Sevda dizisinde Deniz bebek olarak tanıyoruz. Ünlülerin adeta resim çektirmek için sıraya girdiği bebeğimiz setin maskotu olmuş durumda. Bebeğimiz Arven 2 yaşlarında ve oldukça sağlıklı bir kız. Arven bebek reklem filmlerinde de boy göstermiş. 

Ver Elini Aşk dizisinde Su bebek Kaan ve Ayperi isimli iki gencin ortak noktası olacak. Kaan’ın tek gecelik ilişkisinin meyvesi olan Su bebeğin yolları  Ayperi’nin ablasını aramak için Gaziantep’ten gelmesiyle kesişir. Ayperi bebeğin bakıcısı olurken Kaan ile bebek yüzünden sürekli tartışırlar. İkili daha sonra evlenir.

Arven Veren Kuşatman İnstagram Adresi

https://www.instagram.com/arvenberen/?hl=tr

Arven Beren Bebek Reklamı

dizibilgi google play

Arven Veren Kuşatman Kimdir ? (Ver Elini Aşk Su Bebek) (3 Yorum)

  1. Arven değil bu bebek yalan yanlış bilgiler sunmayın kara sevdadan ayrılırken 1 yaşında olan bebek şu an ki dize de daha mı küçük rol alıyor güldürmeyin birde anlamsız inananlar var