Zalim İstanbul (Mine Tugay) Kimdir ?

Burak 30 Oca 2019 Oyuncu Kadrosu  0

Kanal D’nin iddialı dizisi Zalim İstanbul oyuncu kadrosu netleşmeye devam ediyor. Avşar Film’in yapımcılığını üstlendiği dizide senaryoyu Sırma Yanık kaleme alıyor. Diziye son olarak Şeniz karakterini canlandırmak üzere Mine Tugay dahil oldu.

Zalim İstanbul Şeniz Nasıl Bir Karakter ?

Şeniz dizide oldukça zengin bir adam olan Agah Karaçay ( Fikret Kuşkan) ‘ın karısıdır. Zalim İstanbul dizisinde Şeniz’in en büyük hedefi kocasının engelli ve tekerlekli sandalyede yaşam süren yeğenş Nedin’den bir an önce kurtulabilmektir. Bu amaç doğrultusunda acımasızplanlar yapmaktadır. Ayrıca oğlu Cenk’i çok sevmektedir.

Zalim İstanbul Dizisi Mine Tugay (Şeniz) Kimdir ?

28 Temmuz 1978 yılında Konya’da dünyaya gelmiştir. Subay olan babasının Konya’da görev yapması nedeniyle burada doğmuştur. 1997 yılında tiyatroya adım atmıştır ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimine başlamış fakat okuldan uzaklaştırılmıştır. Daha sonra 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümü’nü tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra Semaver Kumpanya’da tiyatro oyunlarına başladı.

Gülbeyaz isimli dizi ile kamera önü oyunculuğuna başladı. Daha sonra 2004 yılında Adı Aşk Olsun isimli dizide yer almıştır. Gülpare ve Benden Baba Olmaz isimli dizilerde başrol oynama başarısı göstermiştir. Çok sayıda reklam filminde de yer alan oyuncu Gönül Yarası isimli sinema filmi ile beyaz perdede boy göstermiştir.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.