Zalim İstanbul Dizisi Nerede Çekiliyor ?

Burak 31 Oca 2019 Haberler  0

Yeni sezonda bir çok dizi çekim için İstanbul dışındaki mekanları tercih ediyor. Show Tv de yayınlanan Gülperi dizisi çekim için Gaziantep’i tercih etmiş daha sonra set İstanbul’a taşınmıştı. Bir Zamanlar Çukurova diziside adından da anlaşılacağı üzere Adana’da çekiliyor. Peki Zalim İstanbul dizisi nerede çekilecek ? Çekimler Artvinde mi olacak ? İşte yanıtı…

Zalim İstanbul dizisinin seti çok sayıda farklı mekanda il ve ilçelerde kurulmuş durumda. Hatay ilinde başlanan çekimler ardından İstanbul’da çekilmeye başlanacak. Daha sonra dizinin isminden de anlaşılacağı üzere Artvin’e taşınacak.

Çok sayıda dizinin değişik illerde çekilmesi ve reytinglerin yükselmesi sonrası yapımcılar artık çekimleri İstanbul ili dışında gerçekleştiriyor. Seyirciler için yeni mekanları tanımayı yeni yerler keşfetmeyi sağlayan bu çekimler oyuncular içinse uzun mesafe yolculuklar ve evden uzak set saatleri anlamına geliyor.

Benzer bir durum Sen Anlat Karadeniz dizisi için de yaşanmış ve çekimlerin Trabzon’da yapılması nedeniyle bir çok oyuncu gelen teklifi geri çevirmişti. Fakat dizi yayınlandığı ilk günden itibaren reyting rekorları kırmayı başardı. Dizide yer almayan oyuncular da büyük pişmanlık yaşamış olsa gerek.

Zalim İstanbul dizisinin Artvin’in neresinde çekileceği henüz netlik kazanmadı. Çekim mekanları hakkında elimize güncel bilgiler ulaştıkça sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalın…

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.