Artık Susma’da Yaşanan Olaylar Gerçek mi?

Burak 02 Eyl 2017 Haberler  0

Seda Sayan ve Uğur Araslan bence boylarından büyük bir işe kalkıştılar. Bence daha doğru dürüst bir evlilik programı sunma becerisine bile sahip olmayan insanların araştırmacı gazeteci veya cinayet dedektifi olması sadece Artık Susma’da olabilir.

Hafta içi her gün Seda Sayan ve Uğur Araslan’ın sunumu ile ekranlara gelecek Artık Susma’da bence çok ciddiyetsiz bir program olacaktır; zira Show Tv gerçekten işe önem verse deneyimli bir gazeteci ile anlaşırdı; ancak Artık Susma’da sadece ekrana ve reytinge odaklanmış bir sistem görüyorum.

Artık Susma bu yönü ile bence yine senaryoya dayalı bir program olacak ve olay çözme odaklı değil izleyici odaklı olacak. Tabi ki bunlar benim Evleneceksen Gel’de deneyimlediğim deneyimler. Zira orada büyük bir oyun izleyiciye kurulmuş büyük bir kumpas vardı.

Size bir örnek vereyim olayın vehametini anlayın. Bu daha en basiti ve ortaya çıkarılabiliri. Bir adam düşünün 3 farklı rolde karşımıza çıkıyor. Bazen izdivaç programda eş arıyor; bazen bir cinayet tanığı bazen cinayet itirafçısı bazen de 18 yıldır çocuklarını göremeyen ve arayan bir adam.

Bu adam Turan Yener. Önce Esra Erol’a çıktı ve bir kadına talip oldu.

Sonrasında bir barıştırma programına konuk oldu. Bu kez Turan Yener, 18 yıldır çocuklarını görmeyen bir baba olarak ekrandaydı.

Son olarak ise Serap Paköz’ ün Tv8 kanalında sunduğu “Gerçeğin Peşinde” programında bir cinayet işlediğini uzun süren konuşmalar sonrasında itiraf etti; ancak her şey sadece bir yalandan ibaretti. Nerden mi biliyoruz. Polis Turhan Yener’i göz altına aldı ve serbest bıraktı; zira her şey bir hayal ürünüydü

Artık Susma Tanıtım Fragmanı

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Artık Susma’da Yaşanan Olaylar Gerçek mi?” üzerine 2 yorum

  1. Asena dedi ki:

    Gercekten tam bi rezalet insanlari tam bi abtal yerine koyuyorlar

  2. Asena dedi ki:

    Yok aryik bukadar rezilik gormedim evlilik programlari biti shimdide katil aramami bashladi yuh rezilik tam bi sikandal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.