Arkadaşlar İyidir Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi Üniversite

Arkadaşlar İyidir Dizisi Hangi Üniversitede Çekiliyor?

arkdaşlar iyidir üniversite

Show Tv’nin en az maliyetli ve en çok bel bağlanan gençlik dizisi olma özelliğine sahip Arkadaşlar İyidir dizisi hangi üniversitede çekiliyor. 5 gencin üniversite maceralarının anlatılacağı Arkadaşlar İyidir dizisi çekimleri hızla devam ediyor iverArkadaşlar İyidir dizisi çekimleri

İstanbula üniversite okumak için gelen  gencin dünü ve bugününü anlatan Arkadaşlar İyidir dizisinde eğlenceli zamanlar geçiriliyor. Özellikle yönetmen Deniz Aydos ile daha önce hiç ekran deneyimi olmamış başrol oyuncuları arasında komik diyaloglar da oluyor. 15 temmuzda üstanbul’da başlayan çekimler hızla devam ediyor.Arkadaşlar İyidir dizisi çekim yeri

İstanbul’da İTÜ Taşkışla’da ve Bezmialem üniversitesinde yapılan çekimler de ise öğrenciler diziyi hayran şekilde izliyor.

5 gencin yaşadıkları zorluklara, kültürleri ve ahlakları farklı olasa da birbirlerine dayanarak göğüs germelerini anlatan Arkadaşlar İyidir dizisi bakalım olumsuz rol model sahneler ve deneyimler içerecek mi?

Arkadaşlar İyidir dizisinin çekimlerinin kesin olamakla birlikte Bezmialem üniversitesinde bazı sahneler çekileceği bilgisi geldi.

Arkadaşlar İyidir Tanıtım Fragmanı

Biz olsak Kemerburgaz Üniversitesinde çekerdik

kemerburgaz-Arkadaşlar İyidir dizisi çekim üniversite

Arkadaşlar İyidir Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi Üniversite (6 Yorum)