Arka Sokaklar

Arka Sokaklar Mesut Ölecek mi ? Şevket Çoruh Diziden Ayrıldı mı ?
Arka Sokaklar Mesut Komiser Öldü mü ? Arka Sokaklar son yayınlanan 469. bölüm  fragmanında Selin’i kurtarmak üzere Suriye’ye giden Mesut’un öldüğü haberi gelir. Peki Mesut gerçekten öldü mü ? Mesut..
Arka Sokaklar Tekin Öldü mü Diziden Ayrılıyor mu
Arka Sokaklar dizisinde heyecan tükenmek bilmiyor. Geçen hafta Ali Flakka maddesi alarak uzun bir macera yaşatmıştı. Ali sonunda Hüsnü nün silahıyla etkisiz hale getirilmişti. Ancak 462. bölümde hüzünlü sahneler yaşanmaya devam..
Arka Sokaklar Ali Öldü mü ?
Kanal D de yayınlanan Arka Sokaklar dizisi yine harika bir bölüm ile ekranlara geldi. Dizinin belki de en büyük şansı polisiye olduğu için  gerçek olaylardan esinlenerek konu sıkıntısı çekmemesi. Son..
Arka Sokaklar Gonca (Pelin Körmükçü) kimdir ?
Kanal D’nin efsane dizisi Arka Sokaklara yeni bir isim daha katıldı. Erler Film’in yapımcılığını üstlendiği Orhan Oğuz un yönetmenliğini yaptığı dizinin kadrosuna güzel oyuncu Pelin körmükçü dahil oldu. Uzun bir..
Arka Sokaklar Bahar Kimdir? Merve OFLAZ
Arka Sokaklar dizisi oyuncu kadrosu 12. sezonda güçlenmeye devam ediyor. Arka Sokaklar dizisi kadrosuna son olarak Survivor kızlar erkeklerde yer alan Merve OFLAZ dahil odu. Merve OFLAZ Arka Sokaklar dizisinde güzel komiser Bahar..
Arka Sokaklar Yeni Sezon Çekimleri Başladı(12. Sezon)
Arka Sokaklar 448. bölümü ile 2017 2018 yeni sezonuna 15 eylül cuma akşamı başlayacak. Arka Sokaklar 448. bölüm fragmanı da yayınlandı.  Arka Sokaklar 448. bölüm fragmanı Arka Sokaklar dizisinin yeni..
Arka Sokaklar 2017 2018 Yeni Sezon Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular
Arka Sokaklar 2017 2018 Yeni Sezonûna 15 eylül cuma akşamı 448. bölüm ile başladı. Peki Arka Sokaklar 2017 2018 Yeni Sezonunda diziden kimler ayrılacak veya kimler dizi kadrosuna dahil olacak...
Suat(Figen EVREN) Arka Sokaklar’a Geri Dönecek mi? Arka Sokaklar Yeni Suat Kim Olacak?
Arka Sokaklar dizisinde şok bir ayrılık yaşandı. Arka Sokaklar  dizisinde 11 sezon bizlerle birlikte olan Figen EVREN yaptığı resmi açıklama ile artık hiç bir dizide rol almak istemediğini ve Asos’a yerleşeceğini..
Arka Sokaklar Suat Diziye Geri Dönmüyor Diziden Neden Ayrıldı
Arka Sokaklar dizisinin sezon finalinde Suat gelin kızın altınlarını unutunca düğünü bırakır ve eve altınları almaya gelir. Düğüne yetişmek için acele eden Suat’a araba çarpar. Suat acil ameliyata alınıyor ancak..
Arka Sokaklar 448. Bölümde Neler Olacak? Suat Sakat mı Kalacak? Ekip Dağılacak mı
Güncelleme: Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü Çoban’ın eşi  Suat Çoban karakterine hayat veren Figen Evren bugün yaptığı açıklama ile Arka Sokaklar dizisinden ayrıldığını açıkladı. Figen Evren’ın ayrılık haberini ise Milliyet gazetesinden Sina..