Arka Sokaklar Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Burak 25 Nis 2020 Arka Sokaklar  0

Kanal D’nin tarihe geçen dizilerinden biri olmaya aday olan Arka Sokaklar dizisi kitlesini sürekli güncelleyen yapısıyla reytinglerde yerini korumaya devam ediyor. Başlangıç ve gelinen noktaya baktığımızda oyuncu kemik kadrosunu ve yapısını bozmadan ekranların vazgeçilmezleri arasında. Yeri geldiğinde güldüren yeri geldiğini aksiyon yaşatan dizinin seyircisini memnun etmeyi başardığını rahatlıkla söyleyebiliyoruz. Kanal D Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümlerini 24 Nisan tarihinden itibaren yayınlamama kararı aldı.

Yapımcılığını Türker İnanoğlunun üstlendiği dizinin başarılı yapısının mimarisi olarak adlandıracağımız senaryosunu Ozan Yurdakul yazmakta. Çoğu insanı televizyon başında büyüten, büyüttüğü kadar da eğiten dizi bir çok kişinin de Polislik mesleğini tercih etmesine sebep olmuştur. Polis Teşkilatını en iyi şekilde yansıtıldığı dizi de çekilen zorluklara da değiniliyor. Peki Arka Sokaklar neden yok? 

Arka Sokaklar Yeni Sezon Ne Zaman? Neden Yok?

 Neredeyse tüm dizilere çelme takan Covid-19 virüs sebebiyle Arka sokaklar dizisi de yeni bölüm çekimlerine bir süreliğine ara verdi. Bir çok yapımın mart ayından itibaren çektiği sıkıntı bu dizide Nisan ayının son haftası hissedilecek. Yayınlanan son bölümde Rıza babanın olmamasının sebeplerinden biri de bu virüstü. 65 yaşını geçen usta oyuncu sokağa çıkma yasağından dolayı sete çıkamıyordu.

Arka Sokaklar verilen bu arayla beraber sezon finaline çıkmış olarak sayılacak gibi görünüyor. Eğer set çalışmalarına bir süre daha başlayamazlarsa yayınlanan 549. bölümü ile beraber sezon finali yapmış sayılacak. Arka Sokaklar yeni sezon ise Eylül ayında ekranlara gelecek.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.