Arka Sokaklar Tekin Öldü mü Diziden Ayrılıyor mu

Arka Sokaklar dizisinde heyecan tükenmek bilmiyor. Geçen hafta Ali Flakka maddesi alarak uzun bir macera yaşatmıştı. Ali sonunda Hüsnü nün silahıyla etkisiz hale getirilmişti. Ancak 462. bölümde hüzünlü sahneler yaşanmaya devam edecek.

Annesinin ölümünü bir türli kabul etmeyen Tekin ile babası Hüsnü arasındaki uçurum derinleşmektedir. Tekin annesinin unutulduğunu düşünerek babasına cephe almıştır. Tekin son olarak evden de ayrılmış, Mesut komiser ve oğlunun çabalarına rağmen eve dönmemişti.

Hüsnü de oğlunun yaptıklarına anlam n-veremeyip kendisinin haklı olduğunu düşünmektedir. Olaylar bu şekilde yaşanırken Tekin arkadaşı Semih in önerisi üzerine motorla kuryelik yapan bir yerde işe başlar. Ancak Tekin bilmeden kara para aklayan bir çetenin kuryesi olmuştur. Tekin in ilk işi ise bir çantayı belirlenen bir adrese bırakmaktır. Semih polislerin takibinde olduğu için kimsenin şüphelenmeyeceği Tekin bu işi yapmaktadır.

Ancak Tekin de takip altındadır. Polislerin durdurmasıyla Hüsnü baş komiserin oğlu olduğunu söyleyerek kurtulan Tekin bu işte bir iş var diyerek çantayı kontrol eder. Çantayı görünce hemen parayı polislere teslim eder. Hüsnü ise oğlunun bir gece nezarette kalmasına göz yumar. Nezarette iken diğer çete üyelerinin yakalanması neticesinde suçsuz olduğu kesinleşen Tekin abisinin yemeğine giderken çetenin diğer elemanları tarafından tutularak dövülür. 

Hareketsiz yatan Tekin in nabzı atmıyordur. Tekin in bu hali polis anasuna düştüğünde Hüsnü de duyar ve hastaneye koşar. Tekin ölecek mi ? Suat ın Kaderini mi paylaşacak ? Çok sevdiği annesinin yanına mı gidecek ? Benim tahminim Tekin ölmeyecek ve babası ile barışarak herkesi sevindirecek. Sizlerde tahminde bulunmak isterseniz yorumlar bölümünden görüşlerinizi

Arka Sokaklar 462. Bölüm Fragmanı

 

dizibilgi google play

Arka Sokaklar Tekin Öldü mü Diziden Ayrılıyor mu (11 Yorum)

  1. Bence saçmaladı Hüsnü daha yeni öldü Suat ama olmadı şimdi.Tekin ölmesin ayrıca hüsnüde vazgeçsin evlilikten…

  2. Tekin ölcek diye çok korktum ama ölmeyecek diye düşündüm. Lakin SUAT’ın yerini hiç kimse tutamaz gelecek bölümde Suat çıkıp gelirse inşallah Hüsnü Tekin’e attığı tokadı kendi yesin (AMİN)

  3. tekin ölmesin ama evede dönmesin suat hayattayken 1 kere bile tokat atmadı elin kadını yüzünden attı artık çocuk deyil üzerine basarak söylüyorum yetişkin hem çalışıp hem okuya bilir