Arka Sokaklar Suat Öldü mü? Figen Evren Arka Sokaklar’dan Ayrılacak mı? 23 Haziran

Güncelleme: Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü Çoban’ın eşi  Suat Çoban karakterine hayat veren Figen Evren bugün yaptığı açıklama ile Arka Sokaklar dizisinden ayrıldığını açıkladı. Figen Evren’ın ayrılık haberini ise Milliyet gazetesinden Sina Koloğlu’nun verdi. Sinan KOLOĞLU’nun haberine göre Suat (Figen Evren) diziye tekrar dönmeyecek ve halen Asos’ta yaşayan ünlü oyuncu ”Artık ilelebet ara vermek istiyorum ve Asos’a yerleşeceğim” demiş.

Bu durumda Arka Sokaklar 448. Bölümde Suat ölecek diyemeyiz. Zira 500 bölümdür devam eden Arka Sokaklar dizisinde daha önce bir çok karakterin yüzü değişmiş ve karakter diziden ölmemişti. Örneğin Rıza Soylu’nın eşi Aylin Soylu karakterine daha önce bir çok isim hayat vermişti. Bu durumda bir yüz ameliyatı veya her hangi bir şeye gerek kalmadan Suat karakterine hayat veren oyuncu değişebilir.

Arka Sokaklar dizisinin sezon finalinde Suat gelin kızın altınlarını unutunca düğünü bırakır ve eve altınları almaya gelir. Düğüne yetişmek için acele eden Suat araba çarpar. Suat acil ameliyata alınıyor ancak Suat’ın kırılmadığı kemiği kalmamıştır. Suat’ın beyni ödem topladığı için bu ödemin temizlenmesi gerekmektedir.

Suat’ın yaşaması mucize gibidir. Yaşasa bile artık konuşamayacak ve yürüyemeyecektir.  Doktorlar tarafından Suat’ın kurtarılamadığı açıklanır. Arka Sokaklar’da Suat’ın ölüm haberi sonrası herkes yıkılıyor. 

Arka Sokaklar dizisi bir sezon finalini daha yapmaya hazırlanıyor. Arka Sokaklar’da 11 sezondur gördüğümüz üzere bir sezon finalinde daha bizleri çok duygusal sahneler bekliyor. Arka Sokaklar’da geçen sezon Rıza Baba’nın vurulması ile sezon finali yapmış ve Rıza Baba’nın öleceği iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü.

Arka Sokaklar’ın 23 haziran akşamı ekranlara gelecek 447. bölümünde de Çoban ailesinin ve çocuklarına annesi Suat uyuşturucu bağımlılarının polisten kaçarken araba ile çarpması sonucu ölüm ile burun buruna gelecek. Peki  Arka Sokaklar’da Suat ölecek mi?

tahminlerimize göre Suat ölmeyecek ancak yeni sezonda uzun bir süre normale dönemeyecek. Hüsnü Çoban’ın karısı Suat olmadan Çoban ailesi olmaz. Arka Sokaklar daha uzun yıllar Erler Yapım’ın devam ettirmeyi planladığı bir dizi. Dizide en önemli konulardan ve diziye aile sıcaklığı veren konu ise Hüsnü Çoban ve ailesi. Bu aile olması dizide bir aile dizisi havası olmaz polisiye dizisi yanında.

Arka Sokaklar Suat Ölecek mi?

Arka Sokaklar dizisi için bunun net bir cevabı yoktur; Suat’ın sezon finalinde sadece kalbi durdu. Bırakın kalbi durmayı cenazesi yapılmış olsa bile er an dönebilir; ölse bile her an canlanabilir. Burası Arka Sokaklar.  Benim şahsi görüşüm Suat olmadan Çoban ailesinin ve Hüsnü’nün tadı olmaz. Hüsnü ve ailesi olmadan da Arka Sokaklar’da komedi olmaz. Benim şahsi görüşüm Suat önce ölecek ve ailesine ölüm ile ilgili bilgi verilecek sonrasında ise doktorlar tarafından tekrar hayata döndürüldüğü haberi gelecek.

Figen Evren Arka Sokaklar’dan Ayrılacak mı?

Biz Figen Evren’i Arka Sokaklar dizisi ile tanıdık bildik onunla büyüttük evlendirdik Metin ile Tekin’i bu nedenle bence Hüsnü Çoban Rıza Baba nasıl Arka Sokaklar’ın vaz geçilmez karakteri ise Figen Evren’in hayat verdiği Suat karakteri de o kadar vazgeçilmezdir.

Arka Sokaklar Suat Ölüm Videosu

dizibilgi google play

Arka Sokaklar Suat Öldü mü? Figen Evren Arka Sokaklar’dan Ayrılacak mı? 23 Haziran (23 Yorum)

  1. Senelerden beri hiçbir bölümünü kaçırmazken şimdi bakasım gelmiyor suat olmadan olmaz diziyi bırakçam galiba hiç tadı yok geri dönecekse bir yurt dışına falan gönderselerdi ya ölmeseydi ne olurdu çok üzüldüm

  2. Suat gidince filmin hiç tadı kalmamış geçen sezon hiç kaçırmazken cuma gününü heyecanla beklerken şimdi izlemek istemiyorum

  3. Suat ölmesin ölürse dizinin tadı olmaz izlemeyebilirde belki çünkü çok sevildi dizide.

  4. Suat ölmesin lütfen suat ölürse o ailenin tadı tuzu kalmaz ne olursunuz başka biride girmesin diziye bizi bırakma figen abla namı diğer suat çoban

  5. suat ölürse bu dizi biter daha öncede mesut rıza baba alı ve dıyerlerı bu dızıyı karekte oyuncuları için bunca yıl seyrettık hiç biri olmesın yoksa bu dızıyı yıllar sonra seyretmem boyle bır fınal olmamılıydı

  6. Bence ölmez sonradan kalbi atar sadece heyecan vermek amaçlari 23 yada 30 eylülü sabirsizla bekliyorumüzgünüm sadece

  7. Hiç kaçırmadan izlediğim bir dizi ve kadrosuyla bir bütün inşallah hiç bir oyuncusu ayrılmaz

  8. Suat bence ölmüyor bu sadece insanları merak içinde bırakmak için reytinglerin artması için ölmez ölemez