Arka Sokaklar Suat Diziye Geri Dönmüyor Diziden Neden Ayrıldı

Arka Sokaklar dizisinin sezon finalinde Suat gelin kızın altınlarını unutunca düğünü bırakır ve eve altınları almaya gelir. Düğüne yetişmek için acele eden Suat’a araba çarpar. Suat acil ameliyata alınıyor ancak Suat’ın kırılmadığı kemiği kalmamıştır. Suat’ın beyni ödem topladığı için bu ödemin temizlenmesi gerekmektedir.

Suat’ın yaşaması mucize gibidir. Yaşasa bile artık konuşamayacak ve yürüyemeyecektir.  Doktorlar tarafından Suat’ın kurtarılamadığı açıklanır. Arka Sokaklar’da Suat’ın ölüm haberi sonrası herkes yıkılıyor. Milliyet gazetesinden Sina Koloğlu’nun haberine göre Suat (Figen Evren) diziye tekrar dönmeyeceğini açıklamış. Halen Asos’ta yaşayan ünlü oyuncu ”Artık ilelebet ara vermek istiyorum” demiş.

Arka Sokaklar dizisinin en renkli kişiliklerinden olan Suat’ın ayrılacak olması sevenlerini bir hayli üzmüş durumda. Suat Arka Sokaklar dizisinin neşe kaynağıydı. Hüsnü ve Suat’ın yaşadığı didişmeler, Suat ve çocukları arasındaki tartışmalar, Nazike Teyze ve kızı ile diyalogları emin olun hafızalardan uzun süre silinmeyecektir. 2006 yılında diziye başlamış ve 11 yıl 447 bölüm boyunca devam etmiş olan Figen Evren fenomen haline gelmişti.

Arka Sokaklar’ın emektar oyuncusu Figen Evren’in Hüsnüüü diye bağırmasını hiç unutmayacağı. Kendisine uzun ve sağlıklı bir ömür diliyoruz..

Arka Sokaklar Suat’ın Öldüğü Sahne

dizibilgi google play

Arka Sokaklar Suat Diziye Geri Dönmüyor Diziden Neden Ayrıldı (9 Yorum)

  1. Figen evren nin ayrılmasından biz sorumlu değiliz ama onunda haki var dinlenmeye 11 yıl 447 bölün oynamış istidat etmesi gerekir

  2. BENCE İYİ OLMUŞ KUSURA BAKMASIN DEVAMLI OYUNCULARIN BİRAZ GÜZEL OLMASI LAZIM

  3. Fatih eron konusurken sozlerine dikkat et yada hic yorum yapma bilmiyorun erkek misin ama ben bir kizim konusmalarina dikkat et.

  4. Fatih eron konusurken sozlerine dikkat et yada hic yorum yapma bilmiyorun erkek misin ama ben bir kizim konusmalarina dikkat et.