Arka Sokaklar Pınar Ölecek mi? İpek Yaylacıoğlu Arka Sokalardan Neden Ayrıldı?

Arka Sokaklar  dizisinin 10 şubat cuma akşamı ekranlara gelecek 428. bölümünde çok aci bir ölüm gerçekleşecek. Arka Sokaklar dizisinde 4 sezondur Pınar karakterine hayat veren İpek Yaylacıoğlu Arka Sokaklar dizisinden ölerek ayrılacak mı? 

Bilindiği üzere Arka Sokaklar dizisinde Sezgin karakterinin kızı Rıza Baba ve ekibinin operasyonunda sırasında ölmüştü. Sezgin ise Rıza Baba ve ekibinden kızının intikamını almaya yemin etmişti. İşte şimdi Sezgin’in hain saldırısı sonrasında Arka Sokaklar dizisinde Ali’nin eşi; Rıza Babanın kızı İpek’i vuracak. İpek ise hamiledir ve durumu ağırdır. İpek hemen hastahaneye kaldırılır.

Arka Sokaklar dizisinde İpek ikinci çocuğuna hamile kalmıştır.  İpek hastahaneye kalırılmış ve kurtarılmıştır; ancak İpek’in bebeği kurtarılamamıştır.  İpek’in bebeğinin kurtarılamaması Rıza Baba ve Ali’yi çok etkileyecek. Bu intikam da Sezgin’in sonu olacak. 

İpek kurtulacak ancak bebeği ölecek.

Arka Sokaklar Pınar Ölüyor Videosu

Arka Sokaklar Pınar Ölecek mi? İpek Yaylacıoğlu Arka Sokalardan Neden Ayrıldı? (10 Yorum)

  1. PINAR OLMESIN HERKES MAHV OLUR OZELIKLE ALI LUTFEN OLMESI♡

    • SEZGIN NEDEN OYLE DUSUNUYORSUN BENCE YANLIS DUSUNUYORSUN PINAR OLMEMELI BI IHTIMAL OLURSE HERKES MAHV OLUR OZELIKLE ALI BUD HIC IYI DIYIL …

  2. Göktuğ arksoklara çok seviyorum her cuma günü izli yorumu ben hiç final yapmasın o bitice kldeyî açmam l

  3. İPEK YAYLACIOGLU AYRILDIĞI İCİN İYİ GUZEL TEŞEKKÜRLER İYİ ÇALIŞMALAR DİLİYORUM ERLER FİLM TEŞEKKÜRLER