Menü Aç/Kapat
Arka Sokaklar Müfettiş Veysel Kimdir? Ne İçin Geldi Gerçek Adı Arka Sokaklar 10.12.2016
Arka Sokaklar Müfettiş Veysel Kimdir? Ne İçin Geldi Gerçek Adı

Arka Sokaklar dizisi senaryosu günden güne izleyiciyi kendine bağlamaya devam ederken, Arka Sokaklar dizisi kadrosuna senaryoyu daha da güçlendirecek yeni bir karakter ile oyuncu dahil oldu.

Arka Sokaklar dizisinde Müfettiş Veysel karakterine hayat verecek oyuncu belli oldu. Oktay Gürsoy 16 aralık cuma günü yayınlanacak Arka Sokaklar dizisi 421. bölümde  Müfettiş Veysel karakteri ile dahil olacak. Oktay Gürsoy diziye katılacağı  Müfettiş Veysel karakteri için oldukça kötü bir karakter; intikam almaya geliyor dedi.

Peki kimdir  Müfettiş Veysel?

Müfettiş Veysel İstanbul Emniyet Müdürlüğüne müfettiş olarak atanmış genç bir polis amiridir. Arkasında çok güçlü siyasi desteği olan  Müfettiş Veysel organize şebeyi teftişe gelir ve orada kendi hayat çizgisini oldukça olumsuz etkileyen Rıza Amir’i görür ve tanır.

Rıza Baba zamanında komiser Veysel’in davranışlarından hoşlanmamış ve onu ekibine istemeyerek eleştirmiş ve onun onurunun kırılmasına sebep olmuştu. Bu duruma çok üzülen Komiser Veysel çok çalışmış ve müfettiş olup Rıza Babaya emir vermeyi hedeflemiştir.

Şimdi Rıza Baba amiri  Müfettiş Veysel ile oldukça zor günler yaşayacak ve hatta emekli olmayı da düşünecektir.arka-sokaklar-mufettis-veysel-resimleri

Peki Kimdir Oktay Gürsoy?

Oktay Gürsoy 1984 yılında Ankara’da doğmuştur ve 32 yaşındadır. Son olarak Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Mahmut karakterine hayat vermiştir. Dila Hanım dizinde Metin karakteri ile tanınmıştır.

oktay-gursoy-resimleri

 
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Popüler Haberler