Arka Sokaklar Mesut Ölecek mi ? Şevket Çoruh Diziden Ayrıldı mı ?

Arka Sokaklar Mesut Komiser Öldü mü ?

Arka Sokaklar son yayınlanan 469. bölüm  fragmanında Selin’i kurtarmak üzere Suriye’ye giden Mesut’un öldüğü haberi gelir. Peki Mesut gerçekten öldü mü ?

Mesut görev için Suriye’ye giden Selin’in peşinden gitmiştir. O bölgenini coğrafyasını oldukça iyi bilen Mesut Selin’i orada yalnız bırakmak istemez. Fakat içine atıldığı tehlikenin de bilincindedir. Selin’i büyük bir tehlikeden son anda kurtaran Mesut teröristler tarafından esir alınır. Daha sonra ise Mesut’un öldüğü haberi gelir.

Rıza Baba bu ölüm haberini şüpheli bulmuştur. Mesut ve Selin’i bulup Türkiye’ye getirmek üzere Suriye’ye gider. Peki Mesut ve Selin sağ sağlam Türkiye’ye dönebilecek midir ? Yoksa Mesut Komiser şehit mi olmuştur ? Mesut Komiser ölmeyecek zira Şevket Çoruh’un diziden ayrıldığı ile ilgili bir bilgi elimize ulaşmadı. Setlerde de bu yönde bir konuşma geçmedi. Selin ve Mesut Rıza Baba tarafından Türkiye’ye getirilecektir.

dizibilgi google play

Arka Sokaklar Mesut Ölecek mi ? Şevket Çoruh Diziden Ayrıldı mı ? (2 Yorum)

  1. Bir türlü bitmek bilmedi. Bu dizi çok uzadıkça saçmalaşıyor. Nefret ediyorum bu diziden görünce cinlerim tepeme çıkıyor. 😀