Arka Sokaklar Mesut Ölecek mi 13 Mayıs

Arka Sokaklar Mesut Ölecek mi 13 MayısArka Sokaklar şevket çoruh 2016

Kanal D ekranlarında her hafta cuma akşamlarımızı aksiyon ile dolduran sevilen dizi Arka Sokaklar’da bu hafta izleyiciyi yeni bir şok daha bekliyor. Arka Sokaklar dizisinin 13 mayıs akşamı yayınlanacak 401. bölümünde nezarethanede Hüsnü ÇOBAN’ın katilini bulmaya çalışan Mesut GÜNERİ zanlıya biraz sert davranınca zanlı beyin travması geçirir ve ölür. Mesut Komiser’i ise hapishane günleri beklemektedir.

Bu sefer Mesut GÜNERİ için kolay kurtuluş yoktur. Mesut Komiserin hapisten çıkması mucize gibidir. Rıza amir her ne kadar da Mesut’u çıkarmak için elinden geleni yapsa da Azmi’nin adamları mapusda bulunan Mesut’u öldürmeye kalkarlar; ancak Mesut bu kadar kolay avlanacak bir av değildir.Arka Sokaklar mesut hapis

Arka Sokaklar dizisinde Mesut GÜNERİ karakterine hayat veren Şevket ÇORUH kesinlikle diziden ayrılmayacaktır. Mesut Komirser’in hapisten kurtulması ve ekibe geri dönmesi ise kesin otopsi raporu ile olacaktır. Mesut’un öldürdüğü düşünülen adam aslında beyin travmasından değil kalp krizinden ölmüştür.

 Arka Sokaklar 401. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar Mesut Hapisten Çıkıyor

READ  Arka Sokaklar Mesut (Şevket Çoruh) Diziye Devam Kararı Aldı

Arka Sokaklar Mesut Ölecek mi 13 Mayıs (1 Yorum)