ARKA SOKAKLAR İLHAN KANSU NE ZAMAN ÖLECEK? (ATİLLA OLGAÇ)

Arka Sokaklar 447. Bölümü ile 23 haziran cuma akşamı 11. sezon finalini yapacak. Bu durumda Arka Sokaklar 447. veya 448. Bölümde İlhan Kansu karakteri ekip tarafından öldürülecek. İlhan Kansu Ekipten birine zarar veremese de Hüsnü Çoban’ın karısı Suat’a hain bir saldırı düzenletecek.

Kanal d’nin yıllardır vazgeçilmeyen dizisi arka sokaklarda konuk oyuncu olarak gelen Atilla Olgaç dizideki karekterinin ismiyle İlhan Kansu geçtiğimiz bölümde konuk oyuncu olarak diziye dahil edilmişti.

Ülkemizin önemli sanatçılarından olan Atilla Olgaç 1944 İstanbul doğumludur.73 yaşında olan Atilla Olgaç kurtlar vadisi pusu gibi bir çok projede yer almış bir sanatçıdır.

Aslen Adanalı olan Olgaç 1970 yılında Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Yüksek Bölümünden mezun olmuştur.

1974 yılı geldiğinde ise askere giden Olgaç Kıbrıs Barış Harekatına katılmıştır ve Türkiye deki Gazi ünvanlı tek sanatçıdır.

Peki arka sokaklara konuk oyuncu olarak dahil olan Atilla Olgaç diziden ne zaman ayrılacak ?

yıllardan bu yana Kanal d’nin vazgeçilmeyen dizisi arka sokaklarda bu bölümdeki senaryasonunda

uyuşturucu çetesi ile baş eden Rıza Baba ve ekibi bu çetenin başında İlhan Kansu(Atilla Olgaç) olduğunu öğrenir.

Türkiyenin önde gelen tecrübelerinden Atilla Olgacın konuk oyuncu olarak dahil olduğu Arka sokaklardan bu sezon finali ayrılması bekleniyor. Rıza baba ve ekibi İlhan Kansu’nun başında olduğu uyuşturucu çetesiyle başedebilecekmi ?

Arka Sokaklar 448. Bölüm

dizibilgi google play