Arka Sokaklar Cavit (Bumin Han DEDECAN) Kimdir Öldü mü

Arka Sokaklar Cavit (Bumin Han DEDECAN) Kimdir Öldü Mü?Bumin Han DEDECAN arka sokaklar yeni gelen oyuncu

Kanal D ekranlarında 11. sezonu ile ekranlara gelen Arka Sokaklar dizisinden Hüsnü Çoban karakterini canlandıran ÖZGÜR OZAN’ın ayrılmasından sonra diziye yeni bir takviye geldi. Aslında bunu izleyici her ne kadar bir takviye olarak görmese de artık Arka Sokaklar da ki kötü adamları da ünlü oyuncular canlandıracak.

Arka Sokaklar dizisine yeni gelen oyuncu Bumin Han DEDECAN oldu. Bumin Han DEDECAN Arka Sokaklar dizisinde Cavit karakterine hayat verecek. Bilindiği üzere Hüsnü Baş Komiser’in şehit edilmesinden sonra ekip bunu yapanlara cezasını vermiş ve dizide kötü karakter kalmamıştı.

Arka Sokaklar dizisinde yeni gelen oyuncu dizide kötü adam Cavit karakterine hayat verecek. Bumin Han DEDECAN’ın canlandıracağı kötü karakter Cavit; madde ve silah kaçıran bir mafya babasını canlandıracak ve organize  suçlar ekibinin görev alanına girecek.

Bumin Han DEDECAN Kimdir?

1984 yılında İstanbul’Da dünyaya gelen Bumin Han DEDECAN, daha önce Beyaz Karanfil, Kurtlar Vadisi Pusu ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz gibi dizilerde yine kötü adam rolü ile izleyici karşısına çıkmıştı.

arka sokaklar cevat Bumin Han DEDECAN arka sokaklar