Arka Sokaklar 537. Bölüm – 538. Bölüm Fragmanı Özeti Son Bölüm Aralık 2019

Burak 27 Ara 2019 Analizler  0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar hız kesmeden yeni bölümleriyle reyting yarışına hız kazandırıyor. 2009 yılından beri ekranlarda kısa süreli aralar vermesine rağmen izleyicisini kaybetmeyen dizi kalitesinden ödün vermeden yayın hayatına devam ediyor. Arka Sokaklar Son Bölüm Fragmanı Özeti başlıyor.

Arka Sokaklar Son Bölüm Özeti 537. Bölüm

Pınar yaşadıklarından sonra kötü olur ve hastaneye kaldırırlar. Hastanede bebeklerinden birinin öldüğünü öğrenen Pınar büyük üzüntü yaşar. İkizlerden biri öldüğü için 2 bebeğinde alınması gerekiyordur ama Pınar izin vermez diğer bebeği doğurmak ister. Doktor bunun mümkün olmadığını kendine eziyet ettiğini bu şekilde devam ederse kendisinin de çok yaşamayacağını söyler. Durumunun daha da kötüye gitmemesi için bebek bir an önce alınmalıdır. Zeliha öğrenince çok üzülür. Babasını alarak hastaneye gelir. Tarık ise pusuda Zeliha’nın yalnız kalmasını bekliyordur. Zeliha bir an yalnız kalır ve Tarık yanına gelir. Tarık’ın yaşadığı gerçekle yüzleşen Zeliha’nın hayatı tekrar tehlikeye girer. Arka Sokaklar Yeni Bölüm Fragmanı devam ediyor.

Ekip Bülent’i arıyordur. Bülent için sahte evrak yaptırmak için bir yere gelir.Burası bir matbaa’dır. Ekip matbaayı öğrenerek oraya bir operasyon düzenler. Tarık’ın da bu durumdan haberi olmuştur. Bülent’in yakasına yapışarak hesap sorar. Matbaa’da düzenlenen bir bomba düzeneği vardır bu düzeneği de Tarık yapmıştır. Mesut matbaadan içeri girince bombayla karşılaşır ve şaşırırlar.

Nadya Almanya’ya dönmeyi kafasına koymuştur. Bir gün eski arkadaşı olan Herman ile karşılaşır. Herman eski istihbaratçıdır. Nadya bu fikrini onunla paylaşır ve ufak çaplı bir sohbet ederler. Herman evine dönerken takip edildiğini düşünür Sokakta yürüyen Herman’ın tedirginliği yüzünden okunuyordur. Kapısının önündeki esnaftan bile şüphe duyan Herman düşmanlarının peşinde olduğu anlaşılmaktadır.

Dilek ise kararını vermiştir Savcı Erkan’la anlaşma yapacaktır ve yardımcı olacaktır. Hazrı olarak evde bekler. Hakan ise  evi temizlemiş hiçbir iz bırakmamıştır. Çantasını toplayıp evden ayrılır. Dilek’in anlatacağını tahmin etmiştir ve başına iş açılacağının farkındadır. Arka Sokaklar 27 Aralık Son Bölüm Özeti bitti arkadaşlar. Yorum yapmayı, takipte kalmayı unutmayın..

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir