Arka Sokaklar 448. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? Yeni Sezon Fragmanı

Güncelleme: Arka Sokaklar 448. Bölüm  15 eylül cuma 20:00 da yeni sezonu ile izleyicisi karşısında olacak. Arka Sokaklar’da yeni sezon yapılan terör operasyonu ile başlayacak.

Arka Sokaklar dizisi set ekibi 2017 2018 sezonunu Şanlıurfa’da açtı. Bilindiği üzere Arka Sokaklar dizisinin sezon finalinde Hüsne Başkomiser’in tayini çıkmıştı ve kip dağıtılmak istenmişti. İşte Arka Sokaklar’ın yeni sezonunda Rıza Baba emekli olmaktan vazgeçecek ve ekibi tekrar bir araya getirecek.

Güncelleme: Arka Sokaklar dizisi 448. bölüm için Arka Sokaklar oyuncuları 10 ağustos perşembe günü kamera karşısına geçti. Böylece Arka Soakaklar’ın yeni sezon çekimleri başladı. Ancak Çoban ailesinin annesiz kaldığı görüldü.

[pembetext]Güncelleme: [/pembetext]Arka Sokaklar 448. Bölümde önemli bir değişikliğe gidilecek. Zira Arka Sokaklar dizisinin yeni sezonunda Figen Evren olmayacağını açıkladı. Bu durumda Arka Sokaklar dizisinde Suat karakterş ölmeyeceğine göre Suat karakterine yeni bir isim hayat verecek. 

Kanal D’nin 11 sezon kesintisiz yayınlanan ve 12. sezonun da onayını alan Arka Sokaklar dizisi 447.  bölümü ile 23 haziran cuma akşamı sezon finali yaparak ekranlara veda etti. Arka Sokaklar dizisinin yeni sezon çekimleri ise eylül ayı gelmeden başlayacağını tahmin ediyoruz; çünkü dizi sezon başlamadan önce stok bölümleri çekecek.

Arka Sokaklar dizisinin yeni sezon başlama tarihi şuanda resmi olarak açıklanmadı bu nedenle biz de sizlere Arka Sokaklar dizisinin 448. bölümünün ne zaman başlayacağını net olarak söyleyemeyeceğiz; ancak Arka Sokaklar dizisi bir efsane olması sebebi ile onun ne zaman sezona başlayacağı ne zaman sezon finali yapacağı bellidir. Zira 11 sezondur böyle devam ediyor.

Arka Sokaklar 12. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Arka Sokaklar dizisi 10 sezon eylülün 3. veya 4. haftası yeni sezonu açmış sadece 1 sezon final kararı aldıktan sonra yeniden çekimlere başlandığı için kasım ayında yayınlanmıştır. Bu nedenle Arka Sokaklar dizisinin 448. bölümünün 23 eylül 2017 cuma günü veya 30 eylül 2017 cuma günü başlayacağını söyleyebiliriz.

[mavibuton]Arka Sokaklar yeni sezon[/mavibuton] ne zaman başlayacak? Detaylar için tıklayınız

Arka Sokaklar dizisi 2017 2018 Yeni Sezonunda Neler olacak?

Arka Sokakların sezon finalinde Suat doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılmamıştır; ancak Suat bence  son anda hayata dönecek ve çocukları ile birlikte kocasını da kimseye bırakmayacaktır.

Arka Sokaklar dizisinin yeni sezonu da bu sezon olduğu gibi oldukça hareketli geçecek. Dizimize son olarak dahil olan Atilla OLGAÇ sezon finalinde muhtemelen Rıza Baba ve ekibi tarafından ortaya çıkarılacak ve öldürülecek. Yeni sezonda İlhan Kansu olmayacak ancak terör destekli yeni pislikler ve cinayetler ile uyuşturucu satıcıları ekibin iş yükünü oluşturacak. Yeni sezonda kötü karakteri canladırması için bir çok isme teklif gitti.

En önemlisi de yeni sezonda Arka Sokaklar dizimizde Metin ve Asiye ayrı bir komedi olacak.

Arka Sokaklar 448. Bölüm Yeni Sezon Fragmanı

Arka Sokaklar 448. bölüm yeni sezon fragmanı şuanda yayınlanmadı. Arka Sokaklar’ın yeni sezon fragmanın eylül ayı başında yayınlanması bekleniyor. Yaz ayı boyunca Arka Sokaklar  dizisi yapımcısı Erler Film’den aldığımız bilgiler sayfamızda olacaktır. 

Arka Sokaklar 448. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Arka Sokaklar 448. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? Yeni Sezon Fragmanı (11 Yorum)

    • Arka sokaklar son derece önemli olduğunu ifade eden bir şekilde devam etti ve diğer tüm bilgiler için teşekkürler arkadaşlar merhaba arkadaşlar ben de özledim seni çok özledim seni çok özledim ki bir daha neden olmasın diye düşünüyorum dedi ama yararlanamadı

  1. Suat ölürse onun yerine geçecek kişi dizinin bütün özelliğini kaybettirir bence. Ne tapın edin suatı geri kazanın lütfeeeeeeen. Suat gitmesin