Arka Sokaklar 401. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mesut Kurtulacak mı 13 Mayıs

Arka Sokaklar 401. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mesut Kurtulacak mı 13 MayısArka Sokaklar 13 mayıs

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar bu hafta 401. bölümü ile izleyicisi karşısında olacak. Haftalardır yükselişini sürdüren ve 6 mayıs cuma akşamı yayınlanan 400. bölümü ile de reytingler de ilk sıraya yerleşen yapım bu hafta yayınlanacak 401. bölümü ile de liderliğini sürdürme peşinde.

Arka Sokaklar 13 mayıs Özeti

Arka Sokaklar dizisinin 13 mayıs akşamı ekranlara gelecek 401. bölümünde Hüsnü’nün kurtulmasına sevinen ekip Mesut’un işkence ile yargılanmasına engel olamaz. Nezarethanede Hüsnü’nün vurulması ile ilgili bir zanlıyı sorgulayan Şevket kameraları da kapatarak zanlıya işkence yapmaya başlar. Zanlının ön otopsi raporunda ise darbe sonucu ölüm gerçekleşmiştir yazmaktadır. Bu  rapor hem Şevket’in hemde ekibin sonunu getirebilecek niteliktedir. Tam hüsnü kurtulmuş derken ekibin başına gelen bu olaylarda artık Rıza amirin elinden bir şey gelmemektedir. Hüsnü Şevket’in başına gelenleri öğrenince yaşadığına bile sevinemez; Şevket ise ölüm ile sonuçlanacak hiç bir darbe olmadığını söylese de savcı ağırlaştırılmış müebbet ile yargılanmasını ister.

Şevket’i kurtaracak bu sefer Rıza amir ve ekibi değil; Şevket’in şansı olacaktır. Maktul üzerinde yapılan detaylı rapor maktulun darbe sonucu değil kalp krizi sonucu öldüğünü göstermektedir.

Arka Sokaklar 13 mayıs 401. bölüm fotoğrafları

Arka Sokaklar 401. Bölüm fragmanı şuanda yayınlanmadı. Arka Sokaklar 13 mayıs fragmanı yayınlandığında sayfamıza eklenecektir.