Arka Sokaklar 17 Haziran Fragmanı Selin Şehit Olacak mı 406. Bölüm

Arka Sokaklar Dizisinin 406. Bölümünde Neler Yaşanacak? Selin Şehit Olacak mı? İşte detaylar


Kanal D ekranlarında 10 sezondur aralıksız ekranlara gelmeye devam eden Arka Sokaklar dizisi 17 haziran cuma akşamı yeni bölümü ile izleyici karşısına çıkacak.  Arka Sokaklar dizisinin 406. bölümünde bir çete tarafından kaçırılan Selin Komiser’in canı tehlikededir.

Arka Sokaklar dizisinin finalinde Azmi’nin Mesut Komiser tarafından öldürüleceği haberleri sızmıştı. Peki Arka Sokaklar dizisi ne zaman sezon finali yapacak ve Arka Sokakların sezon finalinde neler yaşanacak? Detaylar için[pembebuton] Tıklayın[/pembebuton]Arka Sokaklar 406

Arka Sokaklar 17 Haziranda Neler Olacak?

Azmi ve ekibi Selin Komiseri kaçırır; ekip ise Azmi’nin peşine düşer. Selin Komiser’in ise hayatı tehlikededir. Mesut ise Azmi’ye karşı çok dolmuştur. Azmi’nin bir de Selin’i kaçırması Mesut için son nokta olur.

Selin’i öldürmek ile tehdit eden Azmi amacına ulaşabilecek mi? Arka Sokaklar’ın 406. bölümünde başka neler olacak. Devamı için Arka Sokaklar 406. bölümü ile 17 haziran cuma akşamı Kanal D ekranlarındaArka Sokaklar 17 haziran

Arka Sokaklar 17 Haziran Fragmanı

Arka Sokaklar 17 Haziran haziran fragmanı şuanda yayınlanmadı. Arka Sokaklar 17 Haziran fragmanı yayınlandığında sayfamıza eklenecektir.

 

Arka Sokaklar 17 Haziran Fragmanı Selin Şehit Olacak mı 406. Bölüm (1 Yorum)