Anne Yeni Sezonda Devam Edecek mi? 2017

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Anne’den sevenlerini üzen haber geldi. Anne dizisi senaryosu ne yazık ki 2. sezon onayını alamadı. MF Yapım’ın sevilen dizisi Anne ilk sezon aldığı reytingler ile kanalını ve yapımcısını gururlandırmıştı ancak senaryoda yaşanan tıkanmalar Star Tv yönetiminin de dikkatini çekti ve Anne dizisi için 33. bölümü ile final yapması kararı alındı.

Anne dizisi sezona en geç veda  eden diziler arasında olacak. Anne dizisinin final bölümü ise akıllardan hiç silinmeyecek. Anne dizisinin finalinde Zeynep ve Ali Arhan’ın evlenmesini Turna’yı da yanlarına almasını bekliyoruz. 

Bu durumda Anne dizisi kesin olarak 2017 sezonun sonunda final yapacak ve 2. sezonu çekilmeyecek. Anne dizisinin 33. bölümü ile 20 haziran salı günü final yaparak ekranlara veda etmesi bekleniyor. Anne dizisinin sezon sonu final yapacağı haberini ise dizide Zeynep karakterine hayat veren Cansu Dere de doğruladı.

Anne dizisinde son iki hafta senaryo tamamen değişmiş ve bu ne yazık ki izleyici tarafından çok beğenilmemişti. aldığımız bilgilere göre Anne dizisi senaryosu daha da değişerek yeni konular işlenecektir.

Anne Dizisi 33. bölüm Final Fragmanı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Anne Dizisi Şule ve Cengiz Öldü mü 27 Aralık

Anne Yeni Sezonda Devam Edecek mi? 2017 (6 Yorum)