Anne Dizisi Sinan ve Zeynep Ölecek mi 14 Mart

Anne Dizisinin 30 mayıs akşamı ekranlara gelen 30. bölümde Sinan’a araba çarptı ve Sinan öldü. Senaryo da artık rolü kalmayan Serhat TEOMAN’da böylelikle final öncesi Anne dizisinden erken ayrılmış oldu.

Anne dizisinde  Sinan komiser ve Zeynep CEngiz’in elinden Melek’i kurtarmak için acele ederler ve  kaza geçirirler. Anne Dizisi  dizisinde Cengiz Melek’in hayatı karşılığında Zeynep’ten 500.000 TL para ister ve 1 saat süre verir. Diğer taraftan Cengiz’in bir de annesi ortaya çıkar. Cengiz’in kafasına deynek ile vuran Cengiz’in annesi saniye Melek’i sonunda kapalı kaldığı yerden çıkarır ancak Melek hareket etmemekte ve nefes almamaktadır.

Diğer taraftan Melek’i kurtarmaya koşan Sinan ve Zeynep’in arabalarına bir tır çarpar ve arabaları tırın önünde sürüklenerek takla atar.

Arkadaşlar Anne dizisinde ZEynep karakterine hayat veren Cansu Dere’nin ve dizide Komiser Sinan karakterine hayat veren Serhat TEoman’ın sezon sonuna kadar Star Tv ile anlaşması var. Bu nedenle de anne dizisindne ölerek ayrılma şansları da yok. İkisi de yaşanan kazadan sağ salim çıkacaklar. Ayrıca Melek’te nefes alacak ve hayata dönecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Anne Ne Zaman Sezon Finali Yapacak

Anne Dizisi Sinan ve Zeynep Ölecek mi 14 Mart (2 Yorum)