Anne Dizisi Finalinde Neler Olacak? Cengiz Turnaya Tecavüz mü Etti? 20 Haziran

Burak 18 Haz 2017 Anne  0

Anne dizisi mutlu sonla bitti. Cengiz’in Turna’ya tacizi sonrasında Gönül Cengiz’i vurmak ve bu işi bitirmek için Cengiz’in evine gelecek. Şule ise son yaşananlardan sonra Cengiz’den boşanma için dava dilekçesi imzaladı ve çocuklarını Şule’ye verme için dilekçe yazdı. Bu sırada içeri Cengiz girdi ve Şule’nin kendisinden ayrılmaması için onu döverken içeri Gönül geldi. Cengiz’i öldürmek isteyen Gönül’ün elinden Şule silahı aldı ve Cengiz’i öldürdü.

Cengiz ölünce Şule hapse girdi; çocuklar ise Zeynep’e kaldı. Ali Arhan ile Duru ise final de el ele ve birlikteydi. 

Güncelleme: Gelen tepkilerden mi bilinmez ancak Anne dizisinin yayınlanan ilk sezon finali fragmanı yayından kaldırıldı ve yeni bir sezon finali fragmanı yayınlandı. Bu fragmanda Şule’nin Cengiz’i silah ile vurduğu görülüyor; ancak Cengiz’ın Turna’ya ne  yaptığı görünmüyor. İşte Anne dizisi yeni fragman ve eski fragman sayfanın altında

Anne Dizisi 20 haziran salı günü final bölümü ile ekranlara gelecek. Akıcı senaryosu ve dram yüklü bölümleri ile her bölüm izleyicisini ağlatmayı başaran ve reyting rekorları kıran Anne dizisinde bizleri şok bir finalin beklediğini aylar öncesinden söylemiştik; ancak bu şok finalin içinde çocuğa taciz olacağı aklımıza bile gelmezdi.

Anne dizisinin 20 haziran salı akşamı ekranlara gelecek 33. bölümünde Turna sonunda  Cengiz’in karşısına geçti ve Cengiz’in karşısında bu zamana kadar söyleyemediklerini bir bir söyledi. Gerçekler ise Cengiz’in çok ağırına gitti ve Melek’ten aldığı beklemediği bu cevap karşısında büyük şok yaşadı. 

Cengiz Turna’ya bu cevabı için bir karşılık verecek; Peki bu karşılık çocuğa tacize mi dönecek? Tabi ki bunu hep birlikte göreceğiz; ancak bu kadar iğrenç bir final yaparsa bence Star Tv’ye çok ağır bir ceza verilmeli; hatta sırf bu sahneden bile bu kanal kapatılmalı.

Ayrıca Anne dizisi senaristi yapımcısı; yönetmeni kim varsa çocuğa cinsel istismara teşvik nedeniyle yargılanmalı ve ceza almalıdır. Eğer Türk televizyonlarında böyle bir sahne gösterilirse biz babalar anneler çocuklarımızı nasıl parka, okula gönderelim; başka yetişkinlere nasıl güvenelim.

Bu nedenle bence Anne Dizisinde böyle bir final olmayacak; Cengiz Turna’yı istismar edecek; bu sefer Şule Cengiz’i affetmeyecek ve Cengiz’i öldürecek. Tabi bu da benim yorumum. Anne Dizisi 33. bölüm fragmanı bir yanıltıcı olabilir; zira biz Anne dizisinde fragmanların bizi yanılttıklarını çok gördük.

Anne Dizisi Final Fragmanı 2

Anne Dizisi Final Fragmanı 1

Serhat TEOMAN(Sinan) Anne Dizisinden Neden Ayrıldı? İşte Detaylar
Anne Dizisi Neden Final Yapıyor? İşte gerçek nedeni(20 Haziran 2017)

“Anne Dizisi Finalinde Neler Olacak? Cengiz Turnaya Tecavüz mü Etti? 20 Haziran” üzerine 3 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Bu dizinin sonunda taciz sözkonusuydu ama cezadan filan korktular galiba sadece meleğin düştüğünü söylediler fragmanda cengizin meleği yakaladığı an vardı dizide orayı kesmişlerdi

  2. Ruhsen dedi ki:

    Kesinlikle kanal kapatılmali senarist ve yapımcı ceza almali.Tamamen çocuk istismarina tesvikdir bu.Yazıklar olsun.Bu kadar normallesti mi bi işler.

  3. Yusra dedi ki:

    Bu fragman yayınlandıktan sonra resmi yotube kanalından kaldırıldı yeni bir fragman yayınlandı orda şule cengizi öldürüyor sonunda çok şükürrrrr çok tepki aldı diye mi kaldırıldı acaba fragman

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir