Anne Dizisi Cansu Dere(Zeynep) Kimdir

Anne Dizisi Zeynep Karakteri Kimdir

anne-dizisi-zeynep-fotograflari-1Star Tv ekranlarının en çok merak edilen dram dizisi olan ve japon Mother dizisinden uyarlanan Anne dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri açıklandı. 3 sezondur ekranlarda olmayan Cansu Dere Anne dizisi ile yıllar sonra izleyicisi karşısında olacak.

Anne Dizisi Zeynep’in Gerçek Adı

MF yapım tarafından ikna elimeyi başran Cansu Dere Anne dizisinde bir taşıyıcı anne rolü ile karşımızı çıkacak; ayrıca Anne dizisinde 3 kuşaktan ortancasını Canlandıracak. Anne dizisinde Cansu Dere Zeynep karakterine hayat verecek ve Tuğçe isimli dünyalar güzeli bir kızın da annesi rolünde olacakcansu-dere-fotograflari-resimleri-2

Peki Anne dizisi Zeynep’i Cansu Dere Kimdir

1980 yılında Ankara’da doğan ve darbe dönemlerinde çocukluğunu geçiren Cansu DERE 36 yaşındadır. Aslen Yunan olan Cansu Dere güzelliği ile yıllarca baş döndermiştir.

İlk olarak mankenlik yapan Cansu Dere sonrasında ise oyunculuğa adım atmıştır. 2000 yılı Miss Turkey güzelleri arasındadır. 2009 yılında Ezel dizisinde canlandırdığı Eyşan rolü ve Sıla dizisinde hayat verdiği Sıla rolü unutulmazdır.cansu-dere-fotograflari-resimleri-3

Son olarak ise Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Firuze Sultan’a hayat vermiştir.

Cansu Dere Fotoğrafları Resimleri Anne dizisi Zeynep fotoğrafları

Cansu Dere Sevgilisi

Fransa’da Fransız bir ünlü modacı ile aşk yaşadığı söylentileri var. Son olarak Kenen İMİRZALIOĞLU ile aşk yaşamış ve ayrılmıştır.

Anne Dizisi Tanıtımı Star TV