Anne Dizisi Ali Arhan Zeynep’ten Ne istiyor? Ne İle Tehdit Ediyor

Anne dizisinde senaryosu ile harika bir iş çıkarıyor. Anne dizisinde gazeteci Ali Arhan bildiklerini gizlemek için Zeynep’ten ne istiyor? Peki Zeynep gazeteci Ali’nin istediklerini yapacak mı?anne-dizisi-zeynepe-ahlaksiz-tehdit

Gazeteci Ali bandırmadan itibaren Zeynep’i takip eder ve yanında ki çocuğun kendi çocuğu olmadığını öğrenir. Ali Arhan başarılı bir gazeteci olmasının yanında aynı zamanda da ahlaksız da bir insandır.

Ali bildiklerini gazeteye yazmamak için Zeynep’e ahlaksız bir teklifte bulunur. Zeynep bu teklifi duyduğunda önce afallar; asla böyle bir ilişkinin içinde olmayacaktır; asla böyle bir çirkinliğin kendisine yapılmasına göz yummayacaktır; ancak Melek’in yani Turna’nın hayatı ve kendisinin geleceği söz konusudur.

Zira Ali Arhan’ın yazacağı bir haber kendisinin ve ailesinin hayatu mahvedecektir. Eğer Zeynep’in çocuk kaçırdığı ortaya çıkarsa kendisi hapse gidecek annesi avukat Cahide Güneş ise çok büyük prestij kaybedecektir.

Ali Arhan gösterildiği kadar kötü bir insan değildir. Ali Arhan Zeynep’e bir gecelik bir ilişki teklif edecek. Zeynep asla önce bu teklifi kabul etmeyecek. Sonrasında Ali Arhan tehditlerini arttırınca Zeynep’i bir otele çağırır. Zeynep otelde soyunurken Ali Arhan Turna’nın gerçekten annesi olup olamadığı için bu testi yaptığını söyleyecek. Zeynep ise Ali Arhan’a sağlam bir tokat basacak.

anne-dizisi-ali-arhan

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Anne 13 Aralık Fragmanı 8. Bölüm Özeti Zeynep Annesini Tanıyacak mı?

Anne Dizisi Ali Arhan Zeynep’ten Ne istiyor? Ne İle Tehdit Ediyor (6 Yorum)

  1. Ben soyleyeyim.Boyle olmus..Once Ali Arhan Zeynepe bir gunluk iliski teklif etmis..Bilirsiniz yaa.Sonra Onu otele cagirir Zeynep soyunurken Aslinda Ali Arhan Zeynepin nasil bir anne oldugunu bilmek istiyor..Bunu da soylkeyince Zeynep Ali Arhana bir tokat vuruyor…