Menü Aç/Kapat
Anne Dizisi Ali Arhan Zeynep’e Aşık Olacak mı? Anne 20.12.2016
Anne Dizisi Ali Arhan Zeynep’e Aşık Olacak mı?

Anne dizisi Star Tv ekranlarını sallamaya devam ediyor. Anne dizisinde eksik olan bir şeyler gözümüze çarptı. Anne dizisinde dram var annelik duygusu var; ancak Aşk duygusu yok.

Anne dizisi ilk 9 bölümde annelik duygusunu çok güzel işledi ve Türk kadınlarının annelik duygusuna çok derinden dokunda ancak dram dizileri konularını aşka bağlamaz ise ömürlerinin çok uzun olmayacağı açıktır. anne-dizisi-ali-arhan-ve-zeynep

Peki sizce Anne dizisi de bir yerden sonra aşka bağlanacak mı? Anne dizisi senaryosunu bilmiyorum ama dizide aşk yaşayacak bir çift varsa o da Ali Arhan ile Zeynep olacaktır. Anne dizisinin gelecek bölümlerinde Ali Arhan ile Zeynep arasında çok büyük ihtimalle bir aşk yaşanacaktır. Zira şuanda Ali Arhan Zeynep ile çok yakından ilgileniyor? Sizce neden? Kitabında onun hikayesini anlatacağı için mi yoksa ona aşık olacağı için mi?anne-ali-ve-zeynep-aski-resimleri
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

Svs

diziden Melekin annesi öldü, onu Zeynepin evlat edinmesi için evlenmesi gerek bunuda Ali arhan ile yapacak oda evlenecek öyle devam edecek.

Popüler Haberler