Anne Dizisi 10 Ocakta Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?

Başrolünde Cansu Dere, Beren Gökyıldız ve Vahide Perçin’nin oynadığı Anne dizisinin yeni bölümünün olmaması sevenlerini üzdü. Sevilen dizinin 11.bölümü 10 Ocakta da ekranlara gelmeyecek.

Her sene olduğu gibi, bu sene de yılın ilk haftasında sevilen yapımlar reklam anlaşmaları nedeniyle ekrana gelmeyecek. Yeni yılda reklam fiyatlarının yeniden belirlenmesi ve kanal yöneticileriyle reklamcılar arasında anlaşmalar yapılması nedeniyle, ilk hafta iddialı yapımlar ekrana gelmiyor.Bunların başında ise STAR TV’nin en çok izlenen dizisi Anne geliyor.

3 ocakta yayınlanması gereken ancak Yılbaşından dolayı yayınlanmayan dizi 10 Ocakta sevenlerinin karşısına çıkacaktı ancak reklam anlaşmalarından dolayı 17 Ocakta yayınlanması bekleniyor.Henüz dizi ile ilgili  fragman yayınlanmadı 11. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sizlerle paylaşacağız.

 Anne Dizisi 10 ocak Neden Yayınlanmıyor?

Anne dizisi dile birlikte Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi de 10 ocakta yayınlanmayacak. İki yapım firması oturdu anlaştı. Raci Şaşmaz ve MF yapım dizilerini hem yılbaşı sonrası İstanbul’da yaşanan kötü hava şartları nedeniyle hyeni bölümün çekilmemesinden hemde dizilerinin hak ettiği reklma gelirini  alamamasından dolayı bah hafta yayınlamamaya karar verdi.

Anne Dizisi 17 Ocak Fragmanı 11. bölüm

Anne Dizisi 10 Ocakta Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor? (2 Yorum)

  1. siz leklam parası için halkı asla düşünmez para için ananızı ve kızkardeşinizi bile satarsınız.