Anandi İkimizin Yerine dizisine veda ediyor. Avika ile rolü bitiminde yapılan söyleşi. Seni çok özleyeceğiz….

Burak 29 Ara 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerinenin (Balika Vadhu’nun) şöhretli çocuk oyuncusu Avika Gor, ‘Anandi’nin karakterinin hayatında bir dönüm noktası olduğunu ve ona oyunculuk hakkında çok şey öğrettiğini söyledi. Şov beş yıl sürdü, diziye elveda diyen Avika,  “Oynadığı rolun kesinlikle hayatında bir dönüm noktası olduğunu ve bu sayede onun çok fazla tanınmasını sağladığını belirtti. Dizideki rolüm zorlayıcıydı, ama bu gösteriden oyunculuk hakkında çok şey öğrendim.” dedi.

14 yaşındaki TV yıldızı, burada öğrenilen derslerin – diyalog sunumu, beden dili ve çeşitli duyguların gösterilmesi gibi – gelecekte kendisine kesinlikle yardımcı olacağını ekledi.

Kırsal Rajasthan’da kurulan İkimizin Yerine (Balika Vadhu), çocuk evliliği konusunu gündeme getirmektedir. Hindistanda ‘Colours’ kanalındaki iki yıllık şov (özetimizdeki bölümlere denk gelen zaman 2010 yılı), neşeli bir çocukluk geçirmeyen ve sıkı geleneklere bağlı kalmak zorunda olan bir çocuk gelinin yolculuğuna odaklanmaktadır.

Cıvıl cıvıl kız Anandi ‘Avika ‘ “Çocuk evliliğine kesinlikle karşı olduğunu  çünkü çocukların çocukluğundan zevk alamadığını ve eğitimsiz kaldığını, eğitimin  çok önemli olduğunu ” söyledi.

Genç gelin ‘Anandi’ rolünü canlandıran Avika, kendisi ile aynı yaştaki genç bir çocuk olan Jagdish ile evlenmişti, Avika “Diziyi ve dizide beraber rol aldığım herkesi çok özleyeceğim.” dedi.

Ayrıca Anandi’ye  dizi ve film  tekliflerin yağmaktadır. Avika “Hem film hem de televizyondan çok fazla teklifim aldığını belirtti.”

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Anandi İkimizin Yerine dizisine veda ediyor. Avika ile rolü bitiminde yapılan söyleşi. Seni çok özleyeceğiz….” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Anandi seni cooookk seviyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir