Ana Kuzusu 19 Mayıs Sezon Finalini Kim Kazandı

Hafta içi her gün TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve tam 1000 çeyrek altın ödüllü programı Ana Kuzusu’nda 2. sezon finali şampiyonu Fatma Nur Konyar oldu.

Geleneksel Türk kültüründe anne – kız ilişkilerini gelecek nesillere aktarmak için hazırlanan programda 13 haftanın sonucunda yarışmaya 8. hafta katılan ve 13 haftada kasada biriken 529 altını  özel oyunlarda rakiplerine üstünlük sağlayan Fatma Nur Konyar kazandı.

Ana Kuzusu’nun ikinci sezon final haftasında, Kader Sarı ve annesi Nejla Sarı, Fatma Nur Konyar ile annesi Uğur Konyar, Büşra Ayar ile annesi Tülay Ayar, Büşra Aslı Gök ile annesi Derya Kılıç, kasada biriken altınlara sahip olmak için birbirleriyle yarıştılar. 13 hafta süren kıyasıya mücadelenin  şampiyonu ise 19 Mayıs Cuma günü yapılan ve özel oyunların yer aldığı büyük final sonunda belli oldu.

Ana Kuzusu’nun ikinci sezon final haftasında, Kader Sarı ve annesi Nejla Sarı, Fatma Nur Konyar ile annesi Uğur Konyar, Büşra Ayar ile annesi Tülay Ayar, Büşra Aslı Gök ile annesi Derya Kılıç, kasada biriken altınlara sahip olmak için birbirleriyle mücadele ettiler. Şampiyonluğu annesi Uğur Konyar ile birlikte kutlayan Fatma Nur Konyar çok mutlu olduğunu ve kazandığı altınlarla ailesine bir ev alacağını söyledi.

Yarışmaya 8. haftasında katılan ve büyük ödülün en büyük favorisi  olarak gösterilen Büşra Ayar, hafta birinciliklerinden kazandığı 99 altınla yarışmayı bitirerek sevenlerini üzerken , yarışmaya 4.haftasında katılan Kader Sarı ise yine hafta birinciliklerinden kazandığı 96 altının sahibi oldu. Yarışmaya 10. Haftasında katılan Büşra Aslı Gök ise 58 altınla yarışmayı tamamladı.

130. Bölüm | Ana Kuzusu (Final)

 

 

dizibilgi google play