Altınsoylar Ne Zaman Final Yapacak?

Altınsoylar Final Tarihi

altinsoylar-oguz-ve-muhiddin-resimleriKanal D ekranlarının yeni dizisi Altınsoylar’ın final tarihi  ile ilgili detaylar netleşmeye başladı. Son yılların en başarılı yapım şirketlerinden O3 medyanın yapımcılığını üstlendiği Altınsoylar dizisi cumartesi akşamları Kanal D ekranlarında izleyicisi karşısına çıkmaya başlamıştı; ancak ne yazık ki Altınsoylar dizisi hızla kötü sona doğru koşuyor.

Atv’nin Kertenkele,  Fox Tv’nin Kalbimdeki Deniz ve Star Tv’nin Yüsek Sosyete dizileri ile yarışan Altınsoylar dizisi ne yazık ki Kanal D’nin istediği reytingleri alamayınca final kararı almak zorunda kaldı.

Cumartesi akşamları Kanal D’nin reyting birinciliği beklediği Altınsoylar dizisinin çok kötü reyting sonuçları alması ile 23 kasım çarşamba günü yapımcı ve Kanal yetkilileri arasında yapılan toplantıda Altınsoylar dizisi için tazminatlı final kararı alındı.

Altınsoylar dizisi 10 kasım cumartesi günü 6. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek; ancak Kanal D Altınsoylar dizisi yağım şirkeri O3 medyaya 9 bölüm çekilmiş gibi ücret ödeyecek.

Altınsoylar Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri için [mavibuton]tıklayınız[/mavibuton]

Kanal D’nin büyük ümitler ile ekranlara getirdiği ve yine cumartesi akşamları yayınlanan diziler arasında en büyük bütçeli ve en geniş kadrolu dizi olan Altınsoylar dizisi için Kanal D ve O3 medya arasında 13 bölümlük bir yayın hakları anlaşması imzalanmıştı; ancak Kanal D bu şartlara uymayı kötü giden reytingler sonrasında reddetti.  Zira O3 medya ile Kanal D’nin arası çok iyiydi. Bu sezon O3 medya’nın 3 dizisi Kanal D’de yayınlanacaktı. Hatta Show Tv’nin pazar akşamı ekranlara getirdiği Arkadaşlar İyidir’de O3 medyanın dizisiydi ve hepsi final kararı alınca yapımda iflasın eşiğine geldi.altinsoylar-final-resimleri

 Kaçıncı Bölüm ile Bitecek?

Altınsoylar dizisi 5 kasım 2016 cumartesi günü da ilk bölümü ile izleyicisi karşısına çıkan Altınsoylar dizisi 6. bölümü ile 10 kasım cumartesi günü final yaparak ekranlara veda edecek.  Altınsoylar  dizisi normal şartlarda 31 aralık 2016 cumartesi gününe kadar kesin olarak ekranlarda olma şansı elde etmişti Altınsoylar  dizisi reytingleri bekleneni verebilmesi için 3 bölüm şansı kaldı.

READ  Altınsoylar Neden Erken Final Yapıyor? İşte Cevabı

Altınsoylar Dizisi Final Fragmanı 10 Aralık

fragman şuanda yayınlanmamıştır.