Altınsoylar Dizisi Oyuncu Kadrosu, Karakterleri

Altınsoylar Dizisi Oyuncuları

altinsoylar-dizisi-oyunculariKanal D ekranlarının medyaya Yalancısın Sevgilim olarak duyurduğu dizisinin ismi yapımcının son anda ısrarlı istekleri ile değişti. Yapımcılığını O3 Medya’nın üstendiği yönetmenliğini ise Türkan Derya’nın yapacağı Altınsoylar dizisinin 5 kasım 2016 cumartesi günü Kanal D ekranlarında izleyici karşısında olacağı açıklandı.

Altınsoylar Dizisi Konusu

Kayseri’de yaşayan nüfuzlu zengin bir ailenin yaşamını anlatacak Altınsoylar dizisinde aileye sonradan dahil olan iki gencin düzeni nasıl alt üst edeceği anlatılacak.

Altınsoylar Dizisi  Karakterleri

Aras Aydın(Oğuz Bakır)

1989 Eskişehir doğumlu oyuncu 27 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümüü mezunudur. Son olarak Kiraz Mevsimi ve Ne Olur Ayrılalım dizilerinde başrol oynamıştır. 1.84 cm ve 74 kg’dır

Oğuz yetiştirme yurdunda büyümüş ve 18 yaşına gelince oradan ayrılmıştır. Kalacak evi olmayan Oğuz çok kullanılmayan evlerde yaşar; ama hırsızlık yapmaz; gideceği zaman evi temizler bozuk şeyleri tamir eder ve çıkar.  Bir gün bir eve girer ancak bu sefer burası çok farklı bir evdir. 

altınsoylular dizisi oyuncusu aras aydın

Ayça Ayşin Turan(Burcu Günebakan)

1992 yılında İstanbul’da doğan Ayça Ayçin Turan 24 yaşındadır. Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Ayça Ayçin Turan Özcan Deniz’in Sevimli ve Tehlikeli filminde rol alarak kendisini tanıtmayı başarmıştır. Son olarak Karagül dizisinde ise Ada ŞAMVERDİ karakteri ile karşımıza çıkmıştır. İstanbul Üniversite Radyo Sinema bölümü mezundur.

Burcu ailesi tarafından zorla evlendirilmeye çalışan bir kızdır; üniversiteyi okuyunca Hamit Dağlı ile evleneceğine söz verir; ancak sözünde durmaz ve üniversiteden sonra kaçar; ancak nişanlısı peşinde iken o Oğuz ile tanışır ve aşık olur.

ayça Ayşin Turan Altınsoylular dizisi oyuncusu (1)

Bennu Yıldırımlar(Saadet Altınsoy)

1968 İstanbul doğumlu olan Bennu Yıldırımlar 48 yaşındadır. Yaprak dökümü dizisi ile ekranlara ısınan Yıldırımlar Yaprak Dökümü dizisi ile canlandırdığı Fikret karakteri ile çok büyük ün kazanmıştır. Son olarak ise Umutsuz Ev Kadınları ve Gönül İşleri dizisi ile ekranlara gelmiştir.

READ  Altınsoylar Dizisi Tuttu mu Ne Kadar İzleniyor Reytingleri Nasıl

Altınsoylar’ın gelini. Hayat dolu kıpır kıpır bir kadın iken eşi Gazenfer’in ölümü onu çok etkilemiş ve içine kapanmıştır. Daha sonra ise eşinin kendisini aldattığını ve kendisinden yapamadığı çocuğu sevgilisinden yaptığın öğrenmiş daha da kahrolmuştur. 

Bennu Yıldırımlar Altınsoylular dizisi oyuncusu

Şebnem BOZOKLU(Gülsüm ALTINSOY KOCAL)

1979 yılında İstanbul’da doğan Şebnem  BOZOKLU 37 yaşındadır. 2000 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezun olmuştur. Son olarak Çifte Saadet ve Ulan İstanbul dizilerinde izleyici ile buluşmuştur. Eşi Emre İzer’den ayrılmaktadır.

Gülsüm: Altınsoylar’ın tek kızıdır. Evin meraklısıdır. Kocaya kaçınca afaroz edilmiş; ancak yıllar sonra eve dönebilmiştir. 
şebnem bozoklu altınsoylular dizisi oyuncusu

Deniz ÇAKIR(Ayşe)

1981 yılında Ankara’da doğan Deniz Çakır 35 yaşındadır. İlk olarak Kadın İsterse dizisi ile kendini gösteren Deniz Çakır daha sonra Yaprak Dökümü dizisi ile kariyerin zirvesine çıkarken Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile artık ünü ülke sınırlarını aşmıştır. Şuana kadar 15’e yakın projede başrol olarak yer almıştır

deniz-cakir-ayse-altinsoylar-dizisi-oyuncusu

Zeynep Kankonde(Remziye)

1980 yılında Eskişehir’de doğan Zeynep Kankonde inanmayacaksınız ama 35 yaşındadır. Bu güne kadar çoğu projede anne rolü ile karşımıza çıkmıştır. 1997 Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Ulan İstanbul ve kayıp gibi dizilerde rol almştır.

zeynep-kankonderemziye-altinsoylar-dizisi-oyuncusu

Begüm Akkaya(Ümmü Altınsoy)

1191 yılında İstanbul’da doğan Begüm Akkaya 25 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümü mezunudur. Bugünün saraylısı ve kapalı çarşı gibi projelerde rol almıştır.

Ümmü; Emin’in eşidir. Köylü masum bir kızdır. Emin sevgilisini unutamayınca konakta iki yabancı gibi yaşarlar.

begum-akkayaummu-altinsoylar-dizisi-oyuncusu

Bora KOÇAK(Hamit Dağlı)

Burcu’nun eski nişanlısıdır. Burcu ona evleneceğine söz vermiş; ancak o da kaçınca nişanlısının vurmak için peşinde düşmüştür. 

bora-kocakhamit-altinsoylar-dizisi-oyuncusu

Ünal Yeter(Mesut KOCABAŞ)

Mesut Altınsoylar’ın damadı; Gülsüm’ün eşidir. Aslında bir içgüveydir ve her işi eline yüzüne bulaştırır çok konuşur az iş yapar faydasız bir tip. 

unal-yetermesut-kocabas-altinsoylar-dizisi-oyuncusu

Cihat Tamer(Muhiddin ALTINSOY)

1943 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Cihat Tamer 73 yaşındadır. İlerleyen yaşına rağmen dizilerde ve fim projelerinde yer almaya devam eden Tamer sayısız projede yer almıştır. İlk olarak Gerzek ŞABAN filmine soyguncu olarak rol alan Cihat TAMER son olarak Ne Münasebet dizisi ve Tehlikeyle Flört filminde rol almıştır.

READ  Altınsoylar Dizisi Tuttu mu Ne Kadar İzleniyor Reytingleri Nasıl

Muhiddin Bey Kayseri’li büyük bir mobilya şirketinin sahibidir. Dünya tatlısı bir insandır.  Aslen bir marangoz çocuğudur; oğlu Gazanfer’in gizli ilişkisinden olan torununu bulmak en büyük hedefidir. 

Cihat Tamer altınsoylular dizisi oyuncusu

Birsen DÜRÜLÜ(Semiha ALTINSOY)

1969 yılında Ankara’da dünyaya gelen Birsen Dürülü 47 yaşındadır. Son olarak Ali Ayşe’yi Seviyor ve Kertenkele ve Kurtlar Vadisi Pusu gibi yapımlarda rol almıştır. Devlet tiyatroları oyuncusudur.

Muhiddin Altınsoy’un hanımıdır. Evi bir arada tutan isimdir.

birsen dürülü altısoylular dizisi oyuncusu

Görkem Şarkan(Emin ALTINSOY)

1985 yılında İstanbul’da doğan Görkem ŞARKAN, Yeditepe Üniversitesi Uluslar Arası İlişkiler bölümü mezunudur. Son olarak Sevdaluk dizisinde yer almıştır.

Altınsoylar’ın ortanca oğludur. Bir kız sevmiş; ancak babası Muhiddin almamış o da evi terk etmiştir. Evi terk edince sevgilisi de onu terk etmiş ve aşk acısı ile yaşamak zorunda kalmıştır. Sonradan zorla köylü bir kız olan Ümmü ile evlendirilmiştir. 

Görkem Şarkan altınsoylular dizisi oyuncusu

Burak Sevinç(Oğuz Katran)

1985 yılında İstanbul’da doğmuştur. Aslen Enbe Orkestrasında müzik yapmaktadır. Son olarak Kurtlar Vadisi Pusu,  Evli ve Öfkeli dizisinde yer almıştır.

Muhiddin Altınsoy’un gerçek torunudur. Ölen Gazenger’in tek gecelik ilişkisinden doğmuş bir çocuktur. Karanlık işler içindedir. Çek Senet mafyasıdır. Amacı kendisini kabul etmediğini düşündüğü Altınsoylar’ı bitirmektir.

Burak Sevinç altınsoylular dizisi oyuncusu

Ünal YETER(Mesut KOCBAŞ)

1977 yılında Samsun’da dünyaya gelen Ünal Yeter 39 yaşındadır. Ankara Dil Trih mezunu olan oyuncumuz 1.76 cm boyunda ve 79 kg’dır Türk Malı ve Kırık Kalpler gibi dizilerde rol almıştır.

Ünal Yeter altınsoylular dizisi oyuncusu

Sami Aksu(Mehmet Burdayım)

Hamit Dağlı’nın yaveridir. Suç onun üstüne kalacaktır.
sami-aksumehmet-altinsoylar-dizisi-oyuncusu

Onursal Yıldırım(Halim)

onursal-yildirimhalim-altinsoylar-dizisi-oyuncusu

Feri Baycu GÜLER(Fatma)

feri-baycu-gulerfatma-altinsoylar-dizisi-oyuncusu

Gökçen Çiftçi (Alara)

gokcen-ciftci-alara-altinsoylar-dizisi-oyuncusu

Sezai Aydın(Mülayim Altınsoy)

Muhittin Altısoy’un istenmeyen kardeşisezai-aydinmulayim-altinsoy-altinsoylar-dizisi-oyuncusu

Zeynep KANKONDE(Remziye Altınsoy)

Mülayim Altınsoy’un karısızeynep-kankonderemziye-altinsoy-altinsoylar-dizisi-oyuncusu

Selen UÇER(Şaziye Güzelses)

saziye-guzelses-selen-ucer-altinsoylar-dizisi-oyuncusu

Altınsoylar Dizisi Tanıtım Fragmanı

Başrollerini Ayça Ayşin Turan ve Aras Aydın’ın paylaşacağı Altınsoylar dizsii Kanal D’nin en çok merak edilen yeni sezon projeleri aralarında bulunuyor

READ  Altınsoylar Dizisi Tuttu mu Ne Kadar İzleniyor Reytingleri Nasıl

 

 

Fragman şuanda yayınlanmadı.

Altınsoylar Dizisi Oyuncu Kadrosu, Karakterleri (2 Yorum)