Altın Tepsi Oyuncuları Kadrosu Karakterleri ve Fragmanı

Atv ekranlarında Medyapım’ın yapımcılığını üstleneceği başrollerinde ise Onur Tuna ve Talat Bulut’un yer alacağı yeni bir dizi daha izleyicisi karşısına çıkarılacak. Altın Tepsi  ismi ile çok yakında sete çıkarılması beklenen dizinin senaryosunu Melis Civelek yazacak. Altın Tepsi dizisi yönetmeni ise son olarak Yıldızlar Şahidim dizisinde yer alan Neslihan Yeşilyurt olarak açıklandı.

Altın Tepsi dizisi kadın başrol oyunculuğu için ise güzel oyuncu Damla Sönmez’e teklif gittiği ve Damla Sönmez’in projeye ne cevap vereceğini ise yakında açıklayacağı öğrenildi. Bilindiği üzere Damla Sönmez son olarak Blue Tv’nin yeni dizisi 7 Yüz’de yer almış ve dizinin çekimlerini bitirmişti.

Seven ne Yapmaz; Sen Anlat Karadeniz, Cennet’in Gözyaşları ve Nerdesin Birader gibi bir çok yeni projenin yanında sezona devam edecek olan Kırgın Çiçekler; Kanatsız Kuşlar, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Aşk ve Mavi bir çok proje ile yeni sezona hazırlanan Atv’nin Altın Tepsi dizisin sezon ortasından sonra tutmayan dizilerin yerine hazırladığı gelen bilgiler arasında.

Şuanda  Altın Tepsi dizisi için kadın başrol oyuncusu arama çalışmaları devam etmekte. Medyapım’ın Onur Tuna’ya uygun bir kadın başrol bulmak için özel bir çalışma yürütüldüğü ve bu konuda hassas olduğu biliniyor.

Altın Tepsi dizisinin bol aksiyon içeren bir dizi olmasını bekliyoruz.

Altın Tepsi Oyuncu Kadrosu

Onur TUNA

1988 yılında Çanakkale’de dünyaya gelen Onur Tuna 29 yaşındadır. 9 Eylül Üniversitesinde İktisat Fakültesinde eğitim alan Onur Tuna yakışıklılığı ve uzun boyu ile dikkatleri çekmiş ve oyunculuk eğitimi alması için ikna edilmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi alan  Onur Tuna mankenliği bırakarak oyuncu olarak kariyerine devam etme kararı almıştır.

Oyunculuk kariyerine Hayat Devam Ediyor dizisi ile başlayan  Onur Tuna sonrasında Bir Küçük Eylül Meselesi filmi ile devam etmiştir. Kariyerinin en önemli noktası ise ilk defa başrol oynadığı Filinta dizisidir. Son olarak Cesur Yürek’te başrol olarak yer almış ve dünya starı olmayı başarmıştır. 

Talat Bulut

1956 yılında Kars’ta zorlu bir hayata başlayan Talat Bulur 61 yaşındadır. Aslen tiyatro ile sektöre giren ve yüksele  Talat Bulut dizi oyunculuğuna ise Türkan Şoray’ın ısrarı ile ilk olarak Hazal filminde oynayarak oyunculuğa başlamıştır.

Son olarak Göç zamanı ve Saklambaç isimli dizilerde yer almıştır.

Altın Tepsi Tanıtım Fragmanı

Fragman şuanda yayınlanmadı

dizibilgi google play