Altın Petek Neden final Yaptı Neden Bitti Neden Yayınlanmıyor Devam Edecek mi?

Trt Ekranlarının %100 yerli formatlı Altın Petek Yarışması ile ilgili merak ettiğiniz sorular ile karşınızdayız


Engin Hepileri’nin sunumu ile ekranlara gelmeye başlayan Altın Petek yarışmasının başını sıkıntılar bir türlü bırakmıyor.  25 Nisan akşaımı ilk bölümü ile ekranlara gelen Altın Petek bilgi yarışması bir türlü istediği reyting oranlarını yakalayamadı. Son olarak Kara Ekmek dizisinden izleyicinin aşina olduğu Engin Hepileri’nin müthiş sunumuna rağmen Altın Petek bir türlü beklediği reytinglere ulaşamadısw22

[mavitext]Altın Petek yarışması başladığında pazartesi ve salı akşamları 21:15 de yayınlanırken; düşük reytinglerden sonra sadece her pazartesi 23:30 alındı. Bu da çok kısa zaman sonra Altın Petek’in final yapacağının en önemli göstergesi[/mavitext]

Altın Petek Neden final Yaptı Altın Petek Neden Bitti

Altın Petek Yarışması Kim Kaç Para Kazandı merak ediyorsanız konumuza gitmek için[mavibuton] Tıklayın[/mavibuton]

Altın Petek yarışmasının 6 haziran pazartesi günü yayınlanan bölümü ile 1. 0 reytingin de altına düşmesi Altın Petek yarışmasının yayın geleceği ile ilgili tartışmaların alevlenmesine neden oldu.

Altın Petek yarışmasının 6 haziran pazartesi günü yayınlanan bölümü ile kendisine ancak 50. sırada yer bulabildi. 21:15 22:34 arası yaklaşık 1. saat 15 dakika yayınlanan Altın Petek yarışmasının Trt izlenme oranlarını oldukça düşürüyor

Altın Petek yarışmasında şuanda kadar  Altın Petek’te bulunan soruyu gören olmadı ve yüksek miktarlarda para kazanan yarışmacıda olmayınca  Altın Petek yarışmasının  bir cazibesi kalmadı. aqq1

Altın Petek Devam Edecek mi? 

Altın Petek yarışması bu reytinglerle özel bir kanalda olsa aynı gün final yaptırılır ve el çektirilirdi; ancak Trt Türkiye’nin devlet kanalı olması sebebi ile diğer özel kanallar kadar reyting hesaplaması yapmıyor. Altın Petek yarışmasının maliyetinin az olması bu zamana kadar devam etmesinde büyük paya sahip.

Altın Petek Neden Yayınlanmıyor?

Altın Petek yarışması az maliyertli olması ayno zamanda da onun az izlenmesine neden oluyor. Atv ekranlarının sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster gibi hafta da 100.000 Tl’ye yakın ödül dağıtsa izlenme oranları ve ve izleyicinin dikkatini çekmesi tabi ki artacaktır.

Altın Petek Neden final Yaptı Neden Bitti Neden Yayınlanmıyor Devam Edecek mi? (5 Yorum)

  1. Sok olmus durumdayim Altin petek gibi seviyeli insanLara saygili ve bilgi dolu bir programin bitmesi oldukca sasirtici tüh gercekten ilgiyle ve sabirsizlikla yeni bölümlerini bekledigimiz tek bilgi programiydi gercekten cok üzücü insallah devam etme sansi olur.

  2. kime gore neye göre reyting hesapliyorsunuz bilmiyorum.ögretmen emeklisiyim,bir tek cocuga birsey ogretebilmek bile bir basaridir sistemiyle calistim.cok az kisiye,bile ulassaniz, kaliteli programlar yayindan kalkmamali..bilgi tazelemeye,yeni bilgiler ögrenmeye ihtiyacimiz var..yorumlarin da azligina bakmayip,altin petegi tekrar yayinlamanizi ümit ediyorum..iyi calismalar..

  3. reytinkler kime gore neye gore bilmiyorum ama kultur iceren proramlarin mutlak yayinlanmasindan yanayim.ben hgretmen emeklisiyim.bir cocuguma birsey ogretmis olsam bile bir basaridirdan yola ciktim..cok az kisiye bile benim gibi,bir seyler hgretebiliyor veya bilgitazelemesi yapabiliyorsaniz,cok sey basardiniz demektir.lütfen bizleri boylnezih bir programdan yoksun birakmayin.iyi calismalar….

  4. Altın petek devam etmesi gereken çok başarılı bir Program yeni çekimleri bekliyoruz

  5. Saygi deger altin petek yapimcilari reytinkleri nasil olcuyorsunuz bilmiyorum ama bir cok tanidigim var severek izleyen lutfen devamini bekliyoruz cok guzel duzeyli bilgi kultur yarismasi bizim ve cocuklarimizin bilgi dagarcigi buyuyor boyle yarismalar sayesinde ilginize sunarim.