Alışveriş Melekleri Neden Yok Neden Yayınlanmıyor ?

Burak 13 Ara 2017 Haberler  0

Kanal D’nin sevilen moda programı Alışveriş Melekleri bilindiği gibi Fox’un Stil Avcıları yarışmasına rakip olarak çıkarılmıştı. Alışveriş meleklerinin 15 Aralık Cuma günü haftanın son bölümünde final yaptığı öğrenildi. Peki Alışveriş Melekleri neden final yaptı ?

Alışveriş Melekleri Neden Bitti ?

Alışveriş melekleri formatı gereği 2 jüri ve 3 yarışmacıdan oluşmaktaydı. Her yarışmacının bir modeli vardı ve onu en iyi şekilde  giydirerek en yüksek puanı alan birinci seçiliyordu.  Fakat reytingler istenildiği gibi gitmedi. Bu nedenle Jüri ekibine bir transfer daha yapıldı. Yarışmacı sayısıda 3 ten 5 e yükseltildi.

Fakat bu Jüri üyeleri Ivan Sert, Kemal Doğulu, Deniz Akkaya’dan oluşan iddialı jüri de yarışmayı kurtarmaya yetmedi. Bir türlü istenilen seviyeye getirilemeyen reytingler nedeni ile yarışma final kararı aldı. yarışmanın yerine ise daha önce kanala oldukça iyi para kazandıran Evim Şahane programının yeni versiyonu Ekip Şahane  gelecek. Stil Avcılarının gerisinde kalan kanal acaba Ekip Şahane ile yarışta öne geçmeyi başarabilecek mi oldukça merak konusu.

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Alışveriş Melekleri Neden Yok Neden Yayınlanmıyor ?” üzerine 3 yorum

 1. fatma dedi ki:

  yaaa bitmesin ya

 2. Aya dedi ki:

  Hayir ama ya ben severek izliyordum ve cok guzel bir programdi bence stil avcilari programinin bitmesi gerekiyor cunki cok sikici cok guzel programdi bitirmesi cok kotu olmus

  1. emilya dedi ki:

   ALISVERIS MELEKLERI NEDEN BITIYOR STil avcilari bkitsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir