Alişan ve Çağla Şikel’in Yeni Dizisi Ne Zaman Başlayacak

Güncelleme 13.08.2017

Alişan ve Çağla Şikel’in yeni dizisi Sarı Melekler olarak açıklandı. Erler filmin yapımcılığında ekranlara gelecek Sarı Melekler dizisinin ocak 2018’de ekranlarda olması bekleniyor.

[mavibuton]Sarı Melekler [/mavibuton]dizisi oyuncu kadrosu için tıklayınız

Alişan ve Çağla Şikel Cennet Mahallesi dizisinden sonra yeniden başka bir komedi dizisi için kamera karşısına geçme kararı aldı. Türkücü Alişan ve manken Çağla Şikel Emre Saygı’nın Hadi Be adlı programına konuk oldu ve kariyerleri ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Alişan ve Çağla Şikel birlikte ekrana getirmek istedikleri bir komedi dizisi üzerine çalıştıklarını ve 1 ay içinde her şeyin belli olacağını da sözlerine ekledi. Son olarak geçen ay 360 TV’de Her Şey Dahil isimli programı hazırlayıp sunan ikili kanalın isteği ile programlarından ağlayarak ayrılmışlardı. 

Alişan ve Çağla Şikel’in yeni dizisinin hangi kanalda olacağı ve ne zaman başlayacağı ise şuanda belli olmadı. Senaryo ve cast çalışmaları devam eden dizi için kanallara teklif götürülmesi ve 2017 yaz sezonunda da ekranlarda olması bekleniyor.

dizibilgi google play

Alişan ve Çağla Şikel’in Yeni Dizisi Ne Zaman Başlayacak (8 Yorum)

 1. alişan çağla şikel sarımelekler dizisini merakla bekliyoruz inşallah yakın bir zamanda

 2. Cennet Mahallesinde oldugu gibi, yine bir mahalle hikayesinin islendigi yeni dizisi yaz sezonu dizisi olarak izleyici ile bulusacak.

 3. Risbalayi yayinlayin
  Kimse ARKEY in yerini tutamaz
  ARKEYY YYYYYYYYYYYYYYYY

 4. ay cok sevindim zaten cenet mahelidine butun.bolumlerne baxmiwam.iniwalah bu dizide iyi.olur

 5. Vivi en iyi.aktor ödülünü almış
  ARKEY i n resimlerini yayinlayin
  Lütfen nnnnnnnmnmm

 6. Ya bi de kanal 7 ARKEY ödül almış
  ARKEY in resimlerini yayinlayin