Kimse Bilmez Dizisi Sarp (Onur Dikmen) Kimdir?

Burak 06 Nis 2019 Ali ve Sevda  0

Bir Zamanlar Çukurova, Sen Anlat Karadeniz ve Hercai gibi dizileri ile sezonda büyük reyting toplayan Atv de yayınlanacak olan
Yaşadığı mahallede çok sevilen, en büyük amacı kayıp kardeşini bulmak olan Ali Hüroğlu ile bir gece onun evine sığınmak zorunda kalan Sevda Eğilmez’in etkileyici hikayesi ekrana taşınacak. Ali ve Sevda ismi Kimse Bilmez olarak değiştirilen dizide Sarp karakterini Onur Dikmen canlandıracak.

Onur Dikmen Kimdir?

2 Temmuz 1981 yılı İstanbul doğumlu. İlkokulu öğretmen olan babasının görev yaptığı Şanlıurfa Arslanbaba ve Annabi köylerinde okudu. Lise eğitimini Tuzla Endüstri Meslek Lisesi End. Elektronik Bölümünde, Üniversite Ön Lisans Eğitimini Kocaeli Üniversitesi End. Elektronik bölümünde yaptı. 2007 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun oldu. Çeşitli televizyon dizileri ve sinema filmlerinde rol aldı. Mezun olduğundan bu yana bir çok özel ve kamu tiyatrolarında çalıştı. Halen aktif olarak oyunculuk faaliyetini sürdürmektedir.

Mahallenin Muhtarları dizisinde Can rolü ile tanınan Onur Dikmen, Janjan, Kınalı Kuzular, Kara Köpekler Havlarken, İncir Çekirdeği, Hayat Boyu isimli sinema filmlerinde oynamıştır.

Televizyon dizileri ise, Bu Kalp Seni Unutur mu?, Umut Yolcuları, Tövbeler Tövbesi, Gültepe, Beyaz Yalan, Anne, Yüzyıllık Mühür

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir