Ali Oğuz Şenol Komşular Dizisinde Başrol Oynayacak (Adını Sen Koy Mert)

Adını Sen Koy dizisinde Mert karakterine hayat veren ve milyonların sevgilisi haline gelen Ali Oğuz Şenol’un Adını Sen Koy dizisinden neden ayrıldığı sonunda ortaya çıktı. Ali Oğuz Şenol Fox Tv ekranlarında ana haber öncesi yani 18:00’da ekranlara gelecek Komşular dizisinde erkek başrol olarak yer alacak. Açıkçası Ali Oğuz Şenol Komşular dizisi ile Adını Sen Koy’a rakip olacak.

Bilindiği üzere Ali Oğuz Şenol Adını Sen Koy dizisinde yardımcı başrol olarak yer alıyordu; dizimizden ayrılan Ali Oğuz Şenol Komşular dizisinde güzel oyuncu Gizem Altunay ile başrolleri paylaşacak.

[mavibuton]Komşular[/mavibuton] Dizisi Oyun Kadrosu, Karakter Listesi ve Konusu için Tıklayınız

Ali Oğuz Şenol’un Adını Sen Koy’dan neden ayrıldığına bir türlü anlam verememiş ve senaryo gereği olmadığı açıklanmış ancak nedeni de açıklanmamıştı. Ali Oğuz Şenol yaptığı açıklama da Adını Sen Koy’un çok daha iyi reytingler alabilecek bir dizi olduğunu belirtmiş ve yolu açık olsun demişti. Bakalım Ali Oğuz Şenol Adını Sen Koy’a Komşular dizisi ile rakip olabilecek mi?

dizibilgi google play

Ali Oğuz Şenol Komşular Dizisinde Başrol Oynayacak (Adını Sen Koy Mert) (5 Yorum)

  1. Herkese günaydın arkaşlar:-) Yeni bir günde herkese merhaba…
    Merte yani Ali Oğuz Şenola yeni dizisinde başarılar dilerim. Umarım A.Ş.K dizisinde olduğu gibi KOMŞULAR dizisindede sevilen karakter olur:-) Allah şimdiden bol reytinqler versin. Hadi ben işe kaçtım. HOŞCAKALIN:-)