Ali İl Kimdir ? (Ver Elini Aşk Kaan)

Burak 30 Ağu 2017 Ver Elini Aşk  0

Başrollerinde Ali İl, Sevda Erginci ve Köksal Engür’ün yer aldığı Salacak Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği , Bora Onur’un yönetmen koltuğunda oturduğu Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem’in senaryosunu yazdığı aile komedisi “Ver Elini Aşk” yakında Kanal D ekranında seyircisi ile buluşacak.

Yaşadığı tek gecelik bir ilişkiden doğan kızıyla İstanbul’da yaşayan son derece çapkın ve sorumsuz bir şehir adamı Kaan ile ablasını bulmak için köyden İstanbul’a gelen, despot bir Antepli köylü kızı olan Ayperi’nin yollarının “Su Bebek”e dadılık yapmaya başlamasıyla kesişmesini anlatan Ver Elini Aşk dizisinin ilk fragmanı yayınlandığında adından oldukça söz ettirmişti.

Ver Elini Aşk Dizisinde Kaan Kimdir ?

Kaan çapkın ve son derece sorumsuz birisi, tek gecelik ilişkisi neticesinde dünyaya gelen kızıyla birlikte İstanbul’da yaşamakta. Hayatı ablasını bulmak için Antepten yola çıkan köylü güzeli Ayperi ile tanıştıktan sonra değişen Kaan Ayperi’yi çocuğuna dadılıkyapması için tutar. Ancak çocuk konusunda hiç bir zaman anlaşamazlar. Ancak her ikisinin de bilmedikleri bir şey vardır. Onların kaderleri yıllar önceki Kıbrıs Savaşı’nda birlikte yazılmıştır.

Ali İl Kimdir ?

Ver Elini Aşk Dizisinde Kaan karakterini canlandıracak olan Ali İl 16 Kasım 1981 yılında İstanbul’da doğmuştur. Seni Bana Yazmışlar, Küçük Kadınlar, Aşk Bir Yalan, Seher Vakti, Böyle Bitmesin ve Poyraz Karayel gibi dizilerde rol alan başarılı oyuncu İstanbul Üniversitesi Konservatuar – Tiyatro Bölümü mezunudur. Biz onu daha çok Poyraz Karayel dizisinde Sadrettin karakteriyle tanıyoruz.

Ver Elini Aşk Fragmanı

Ver Elini Aşk Neden ? Yok Neden Yayınlanmıyor ?
Vatanım Sensin Hangi Gün Yayınlanacak ? Tarih kesinleşti.
Ver Elini Aşk Ne Zaman Final Yapacak ? Ver Elini Aşk Reytingleri
Arven Veren Kuşatman Kimdir ? (Ver Elini Aşk Su Bebek)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir