Aileler Yarışıyor Başvuru Formu ve Katılım Ufuk Özkan Yeni Bölümler 2019 Trt 1

Burak 05 Haz 2019 Aileler Yarışıyor  0

Aileler Yarışıyor, Ufuk Özkan’ın sunumuyla 14 Haziran 2019 Cuma akşamı saat 20.00 de ekranlara gelecek bir yaz dönemi boyunca hafta içi her gün TRT1’de olacak.

Yapımcılığını Staff Film’in yaptığı, Sunuculuğunu Ufuk Özkan’ın üstleneceği Aileler Yarışıyor programı bir yaz dönemi boyunca hafta içi her gün yayınlanacak.

BÜYÜK ÖDÜL İÇİN YARIŞMAYA HAZIRMISINIZ?

14 Haziran Cuma – 20.00 de yeni bölümleri ile ekranlara gelecek olan programda

Heyecan dorukta Aileler Yarışıyor izleyemeye doyamayacağınız, muhteşem bölümleriyle geliyor.
Sen de büyük ödül için ailece yarışmaya hazır mısın? Yarışmaya katıl ve büyük ödülün sahibi sen ol.

Whatsapp Başvuru Hattı; 0538 483 54 54
www.aileleryarisiyor.tv

Siz de başvurun, katılın, yarışın, kazanın.
Büyük ödül son model bir OTOMOBİL
Bayramdan sonra 14 Haziran 2019 da görüşmek üzere

Aileler Yarışıyor Katılma Şartları

Aileler Yarışıyor’a katılmayı düşünüyorsanız ailenizle veya arkadaşlarınızla yarışmamıza başvurabilirsiniz. 5 kişilik takımlar halinde yarışılan programımızda takımınızı oluşturduktan sonra tüm takım üyelerinin bilgilerini başvuru formuna doldurmanız isteniyor.

Takımınıza kendi istediğiniz bir ismi verebiliyorsunuz. Her takımda 1 adet takım kaptanı olması gerekiyor. Belirli durumlarda takım kaptanı soruların cevaplarında karar verici durumda oluyor.

Aileler Yarışıyor Büyük Ödül

Yarışmanın daha önceki büyük ödülü 10 bin TL idi. Ancak şimdi bir yaz dönemi boyunca ekranlarda olacak olan Aileler Yarışıyor’un büyük ödülü 10 bin tl ile birlikte 1 adet son model bir otomobil. Aileler Yarışıyor Yarışma programına katılarak siz de sorulan soruları bilerek, hem eğlenebilir hem de büyük ödül otomobili kazanabilirsiniz.

Finale kalan aileden 2 kişiye son etapta sorulan sorulara en popüler cevabı vermesi ve 100 puana ulaşması sonucunda 10 bin tl para ödülü verilecek. Yarışmacılar ve aile bireyleri isterler ise 10 bin tl para ödülünü almayarak verdikleri cevapların puanı 200’ü geçmesini sağlamaları durumunda büyük ödül son model bir araba sahibi olacaklar.

Kısacası yeni oyun etapları ve yeni para ve araba ödülü ile Aileler Yarışıyor Trt1 ekranlarında yeni sezon yeni bölümleri ile sizlerle birlikte olacak. Sizde büyük para ödülü 10 bin tl ve son model bir araba kazanmak isterseniz programa katılabilirsiniz.

100 Kişiye Sorduk cümlesiyle efsaneleşen yarışma programı Aileler Yarışıyor’da iki aile katılıyor. Aileler birer birer yarışıyor. Sorulan sorulardan doğru cevabı değil 100 kişiden en fazla söylenileni bulmak.

Günlük hayattan çok basit soruların sokaktaki 100 kişiye sorulması ile en çok aynı yanıtı veren, en popüler cevapları bulmaya çalışan yarışmacılar, final etabında büyük ödülü kazanmak için yarışacak.

Staff Film tarafından hazırlanan Aileler Yarışıyor programı Ufuk Özkan’ın eğlendiren sunumuyla 14 Haziran 2019 da da saat 20. 00 de izleyicileriyle buluşacak.

http://www.staffilm.com/aileleryarisiyor/Survivor 2020 Yarışmacıları Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Hayalimdeki Gelinlik Yarışmacıları Kim? Sunucusu Başvuru Formu
3’te 3 Tarih Yeni Sezon 2019 Ne Zaman Başlıyor? Sunucusu Pelin Çift Kim?
Zuhal Topal’la Sofrada Programı Bitiyor mu? Erken Final mi Yapacak?

“Aileler Yarışıyor Başvuru Formu ve Katılım Ufuk Özkan Yeni Bölümler 2019 Trt 1” üzerine 1 yorum

  1. Sefik Özkan Ülkü dedi ki:

    Merhabalar sizi çok seviyoruz size yarismada sormaniz icin soru göndermek istedim.Soru1:İçinde yumuşak g harfi olan bir ilimizi söyleyin?Cevap1:Ağrı,Elazığ,Iğdır,Muğla,Niğde,Tekirdağ.Soru2:Her iki denize kıyısı olan bir ilimizi söyleyin?Cevap2:Kocaeli(Karadeniz-Marmara Denizi),İstanbul(Karadeniz-Marmara Denizi),Tekirdağ(Karadeniz-Marmara Denizi),Çanakkale(Marmara Denizi-Ege Denizi),Balıkesir(Marmara Denizi-Ege Denizi),Muğla(Ege Denizi-Akdeniz)Soru3:Hem komşu ülkeye hem de denize sınırı olan bir ilimizi söyleyin?Cevap3:Artvin(Gürcistan-Karadeniz),Kırklareli(Bulgaristan-Karadeniz),Edirne(Bulgaristan/Yunanistan-Ege Denizi),Hatay(Suriye-Akdeniz)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir