Ahmet Hakan Kanal D Haberde Neden Yok Ayrıldı mı

Burak 04 Tem 2017 Haberler  0

yılında Yozgatta düntyKanal D ana haber bültenini bir süredir Gözde Atasoy sunuyor. Durum böyle olunca Ahmet Hakan’ın kanaldan ayrılmış olabileceği ile ilgili dedikodular da çıkmış durumda. Ahmet Hakan Doğan Medya grubunda çalışmaya devam ederken Kanal D Ana Haber Bültenini de sunaya başlamıştı. Ahmet Hakan aynı zamanda CNN Türk’te yayınlanan Tarafsız Bölge adlı tartışma programını da sunuyor.

Kanal D Ana Haber Bülteni reytinglerde istenilen yere gelemeyince (reytinglerde 15. sıralarda kendine yer buluyor) Ahmet Hakan’ın ayrıldı dedikoduları gündeme gelmişti. Ancak Ahmet Hakan’ın yaz sezonu dolayısıyle tatile çıktığı ve görevine devam ettiği açıklandı. Ahmet Hakan son zamanlarda Şeyma Subaşı ile gündeme gelmişti.

Ahmet Hakan Coşkun Kimdir?

Ahmet Hakan Çoşkun  11 Ağustos 1967 yılında Yozgatta dünyaya gelmiştir. Babası Silivri eski müftüsüdür. İmam Hatip Lisesi mezunu olan Ahmet Hakan Bursa Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakultesini bitirmiştir. Kanal 7 de yayınlan İskele Sancak adlı programla ünlenmiş, uzun yıllar Kanal 7 de haber müdürlüğü yaptıktan sonra Sabah gazetesinde yazmaya başlamış daha sonra CNN Türk’te yayınlanmaya başlayan Tarfsız Bölge’de sunuculuk yapmaya başlamıştır. Halen bu programa devam eden Ahnet Hakan Çoşkun KAnal D Ana Haber Bültenini sunmaktadır.

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Ahmet Hakan Kanal D Haberde Neden Yok Ayrıldı mı” üzerine 2 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Çok seviniriz iftiracı birinin böyle degerli bir kanaldan ayrılmasına çünkü yakışmıyor daha çok insanlar da nefret yaratıyor olmayanı olmuş gibi göstermek hiçbir konuşmasını yayınlamadan insanları zan altında bırakıp sonrada dürüstmüş rolü yapan bu şahsın size yakışmadıgını düşünüyorum.

  1. Anonim dedi ki:

   adami karaliyorsunuz ama adinizi vermiyorsunuz
   cok cesursunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.