Ah Kalbim Dizi Müzikleri (Tüm Şarkılar)

Milyonlarca kişinin müdavimi olduğu sevilen Hint dizisi Ah Kalbim her yönüyle bilinmek isteniyor. Dizide Pragya ile Abhi arasındaki aşk hikayesi anlatılırken dizide çalan şarkılar herkesi büyülüyor. Hint müziklerinin kendisine kaptıran melodileri diziye de damgasını vurmuş durumda.

Zaman zaman farklı bölümlerde yayınlanacak olan müzikleri de sizlerle paylaşmaya devam edeceğim. Ancak dizide çalan tüm müzikleri derlemeye çalıştım. Abhi ve Pragya resimleri ile süslenen dizi müzikleri klibi arka planda çalan fon müziklerini de kapsıyor.

Ben şahsen müzikleri dinlerken çok etkilendim. Müzikler insanı alıp götürüyor. Ayrıca görüntüler de romantik bir his bırakıyor insanda.

Ah Kalbim Dizi Müzikleri (Tüm Müzikler)

Ah Kalbim merakla beklenen bölümleriyle Hafta içi hergün ve cumartesi günleri Kanal 7 ekranlarında. Diziyle ilgili görüş ve yorumlarınızı bu sayfadan paylaşabilirsiniz.

dizibilgi google play

Ah Kalbim Dizi Müzikleri (Tüm Şarkılar) (56 Yorum)

  1. Abi ve Pragyanın dizisini hayatım boyunca unutmayacağım. En sevdiğim dizi.Ikiside çok tatlılar ama haksız mıyım.

  2. SİZE VE SARKILARINIZA HAYRANIZ bizi unutmayın sizi en çok biz seviyoruz

  3. AHBİ abi ve PRAGYHA abla sizi çok seviyorum.BENİ asla unutmayın,ben sizi hayatım boyunca unutmayacağım.SİZİN çok büyük hayranınızım.SİZİN şarkılarınazada çok hayranım, size iyi günler.

  4. Merhaba arkadaslar sizden ricam abhiyle bulbulun dans etdiyi bolumu hatirlarsiniz herhalde o sarkinin adini bilen varsa lutfen lutfen yazin bana rica ediyorum

  5. Lutfen bana cevab yazarmisiniz 14 cu bolumdeki abhi ve pragyanin dans etdiyi sarkini adi nedir? Birde purab ve bulbulun sarkisinin adi nedir?

  6. Merhaba kızlar nasılsınız umarım iyisinizdir qaliba burdakılar 15ve 16yaşındadı hepsi bende 16yaşındayım

  7. Ay su slok ta rk de ne buluyosunuz onlar dizimi ki simdiye kadar izledigim en guzel ama en guzel dizi ah kalbim tabi bir garip ask tan sonra

  8. İyi olmana sevindim canım abla demene gerek yok semoş diyebilirsin istersen tabi 16 yaşındayım ben