Ah Kalbim Abhi Hafızasına Ne Zaman Kavuşacak

Ah Kalbim dizisinde en çok merak edilen konuların başında Abhi nin hafızasına ne zaman kavuşacağı gelmektedir. İsterseniz Abhi hafızasını ne zaman yitirmişti sorusuna bir cevap verelim Sonra da herkesin merak ettiği soruya cevap vermeye çalışalım.

Ah Kalbim dizisinde Prgaya Tanu nun bebeğini öldürmekle suçlanmaktadır. Üstelik Abhi de bir yorum yapmayınca Prgaya annesinin evine gider. Dadi Abhi ye Pragya ya sahip çıkmadığı için kızınca Abhi de evi terkederek Lanavula da bulunan evlerine gider ve kendisini içkiye verir. Prgaya ise Purab ile konuştuktan sonra Abhi yi ikna edeceğini söyler ve onun kaldığı eve gelir. Geldiğinde gökgürültülü sağnak yağmur vardır. Abhi onu içeri almak istemese de kalbi onun soğuk ve yağmurda kalmasına daha fazla dayanamaz ve onu içeri alır.

Prgaya her şeyi ama herşeyi anlatır. Abhi artık Tanu nun Nikhil’den bebek sahibi olduğunu öğrenmiştir. Tanu ve çetesinin defalarca suikast girişiminde bulunduğunu ve Dadi dahil herkesin bundan haberdar olduğunu da öğrenmiştir. Geceyi birlikte geçiren ikili sabaha kadar romantik bir gece geçirmişlerdir. Nikhil ise Prgaya dan tamamen kurtulmak için onun arabasının fren sistemini bozmuştur. Sabah olduğunda Abhi Prgaya ya sürpriz yapmak için Prgaya nın arabasına binerek şehre kahvaltı almaya gider. Pragya uyandığında Abhi yi arar. Abhi canlı canlı ölüme gittiğini Prgaya ya aktarır. Ona son olarak sevdiğini söyler.

Araba bir uçurumdan uçar. Prgaya hemen olay yerine gider ve Abhi yi hastaneye getirir. Doktorlar onun öldüğünü ve yapacak hiç bir şeyin kalmadığını söylerler. Ancak Pragya Abhi nin kalbine bir iğne enjekte edince Abhi nin kalbi yeniden atmaya başlar. Mucize gerçekleşmiştir. Abhi kendine geldiğinde Prgaya yı hatırlayamaz. Abhi hafızasını kaybetmiştir. Son 2.5 yıl hafızasından silinmiştir. Bu yüzden Pragya ve ailesini hatırlayamaz. Prgaya onun hayatına yeniden bir sekreter olarak yeniden dahil olur. Kısa sürede yeniden en sevdiği arkadaşı, dostu nihayetinde de sevgilisi olur.

READ  Ah Kalbim Abhi Hafızasını Kaybeder Prgaya'yı Hatırlamıyor

Şimdi ABHİ nin hafızasını ne zaman kazandığı sorusuna cevap aramaya geldi. Abhi Prgaya  ile bir tapınakta evleniyor. Yine Nikhil ve adamları onların peşindedir. Abhi ve Prgaya onlardan kaçarken bir araba bulurlar ve onunla yollarına devam ederler. Ancak araba taşların üzerinde olduğu için fren yağının olduğu yer hasar gördüğü için arabanın frenleri bir müddet sonra tutmaz. Abhi ben bu sahneyi daha önce yaşamıştım dese de Prgaya Abhi nin hafızası zorlanmasın diye konuyu değiştirir. 

Abhi ile Prgaya ölüme son sürat gitmektedirler. Araba sonunda bir uçurumdan aşağıya gider. Prgaya yaralanmış ancak Abhi baygın halde yatmaktadır. Prgaya zor şartlarda onu bir arabayla daha önce kendilerine yardım eden Raghuveer’in evine götürür. Raghuveer onları görünce şaşırır. Onların yaralarını sarar. Abhi kendine geldiğinde Prgaya diye seslenir ve son olarak Lonavaladaki evden ayrıldığını ve arabanın frenleri tutmadığı için uçurumdan yuvarlandığını söyler. Prgaya onun hafızasını kazandığını söylüyor. Abhi daha önce kendilerine yardım eden adamı görünce tanımıyor.Prgaya adamı bir kenara çekerek daha önce yaşadıklarını anlatıyor.

Anlayacağınız Abhi 240. bölümde hafızasını kazanıyor ancak bu sefer de yeniyi unutup eskiyi hatırlıyor. Prgaya da yanına sekreter olarak girdim diyerek bütün olayları ayrıntılarıyla anlatıyor. Bundan sonra neler olacağını özetlerimizden takip edebilirsiniz.

Ah Kalbim 240 Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim Abhi Hafızasına Ne Zaman Kavuşacak (25 Yorum)

 1. h kalbim dizinin yazan Kişi tam bir ruh hastasi cidi sorunlari var yazik o dizzye Zaman veren izleyenlere yazik Bi ahmak sacmalamis bizde Bakiyoru o Romani yazan kisiyi o rug hasasini kim ifsa Eder acaba merak Ediyorum….

 2. Ah kalbim dizinin yazan Kişi tam bir ruh hastasi cidi sorunlari var yazik o dizzye Zaman veren izleyenlere yazik Bi ahmak sacmalamis bizde Bakiyoru o Romani yazan kisiyi o huh hasasini kim ifsa Eder acaba merak ediyorum.

 3. Ah kalbim dizinin yazar Kişi tam bir ruh hastasi cidi sorunlari var yazik o dizzying Zaman veriyor izleyenlere taxim Bi ahmak sacmalamis bizde Baki Yörü….

 4. Harika bir dizi hergün sabırsızlıkla bekleyerek severek izliyorum kah güldürüyor kah aglatıyor bayılıyorum abhiye pragyaya sakın yayından kaldırmasını istemiyorum rica ediyorum sizlerden saygılarımla

 5. O kadar güzel bir dizi ki insan izledince bir şeyler öğreniyor en çokta öğrendiğim sey şu ki insan gerçekten aşık olduğunda her See katlanabilir ve bazı şeyler unutulmadı o bağ hiç bi zaman koymuyor inşallah onlar gibi sever ve seviliriz

 6. ARKADAŞLAR ALLAH RIZASI İÇİN KİMİN İMKANI VARSA KANAL 7’YE MESAJ YOLLASIN.
  YALANCI BAHARIN YAYINDAN KALDIRILMAMASI İÇİN YARDIM EDİN.

 7. Kainat güzeli ben sen olduğunu hissettim kalp kalbe karşı derler canım kainat güzeli seni çok seviyorum tatlılar tatlısı AİDEM KAİNAT GÜZELİ ❤❤

 8. Evet benim rabisim dogru buldun benim Aide ne cabuk buldun.Sah g ol ablam iyim.Vay boyle tahmin etmemisdim.opdum.
  .
  Dednem cok teskkur ederim soylediyin icin bende Hulyani cok ozledim.Canim insallah gelir HULYAM CANIM SENI COK OZLEDIM CABUK GEL

 9. TEşekkür ederim Göker bey. Hülyacim bu duruma anlam veremiyor. Tüm yakınlarının telefonunu kullanıp yorum yazmış ama çıkmıyormuş. Bu durum oldukça ilginç hakkaten
  Umarım sorun çözülür..

 10. Ayla sen AİDENSİN YANİ KAİNAT GÜZELİ DİMİ BULDUM SENNİİİİ enişten iyi canım nasılsın tatlım kainat güzeli öptüm diyince anladım dimi sensin kainat güzeli ❤❤❤❤❤❤❤

 11. SEVGILI GÖKER BEY
  Kötü ve şüpheli yorumları engellemek için Yönetici olarak Spamlama,bloklama gibi işlemler yapıyorsunuz doğal olarak tabi. Acaba bu işlemler sırasında yanlışlıkla Arnav ve Sultan Hayrani Hülya arkadaşımızı bloklamış olabilir misiniz??
  Kendisi gerek kendi telefonundan gerekse diğer yakınlarının telefonundan sürekli yorum yazıyormuş ama çıkmıyormuş. Lütfen duruma el koyar misiniz?? Yorumları kontrol etmenizi rica ediyorum ilk fırsatınızda 🙁
  SAYGILARIMLA!!!!

 12. Arnav ve Sultan Hayrani Hülya diyecektim afedersiniz..
  Hülyanın yorumlari çıkmıyormuş Göker Bey!!!

 13. SEVGILI GÖKER BEY
  Arnav ve Sultan Hayrani Isimli Yorumcu arkadaşımız(kendisi 1 yıldır buranin yorumcusu )
  yorumlarının çıkmadığını söylüyor. Acaba yanlışlıkla blokladiniz mi Göker Bey??
  Rica etsem kontrol eder misiniz? Kendisi zor durumda..

 14. Kizlar ben geldim bakalim beni hatirladinizmi.Rabia sende buraya yaziyorsun.Vay dun Lubayla yazismissin eee onu bulmissun bakalim benidemi bulacaksin amma camim ben gec yaza bilirim.Enistemiz nasil.Selam spyle hayatim Rabisim.Ben burda adini sen koyada yaziyorum.D.c de varim.Semce ben kimim.Hadi bakalim soyle bakiyim ben kimim.Canim hiscakal ben cikdim.opdum.

  • Bak burda yazdigim ismin harifla basliyor adim.Amma sen beni kendi isimimle cagirmiyorsun.Hatorladinmi

 15. İlk yorum benden olsun

  Şimdiden günaydın hayırlı sabahlar olsun kızlar