Ah Kalbim 95. Bölüm Özeti ve Fragmanı Pragya’nın Planları Bozulur

Ah Kalbim dizisinde Pragya’nın hem fiziksel hem de duygusal değişiminin Dadi ile yaptıkları bir planın parçası olduğunu, Aliya ve Tanu’nun gerçek yüzlerini ortaya çıkarmak için böyle bir yola başvurduklarını anlatmıştık. Bu bölümde Pragya’nın eline büyük bir koz geçmiş Tanu’yu para dolu çantayla suç üstü yakalamıştı. Tanu ise suçunu kabul etmemekte ısrar eder.

Evde polis olayın aydınlatılmasını beklerken Pragya kamera kayıtlarını izleterek gerçek suçlunun Tanu olduğunu kanıtlayacaktır. Roni kayıtları izletirken Tanu’nun para çantasını aldığını ve sonrasında Tanu’nun yediği tokadı görürler. Pragya kayıtları durdurur ve gerçek suçluyu gördüklerini söyler. Ancak Raj kayıtların tamamını görmek ister. Kayıtlar baştan izlenmeye başlandığında Abhi’nin paraları alarak başka bir çantaya koyduğu gözlenir. Herkes şoktadır.

Bu görüntülerin ardından müfettiş Abhi’yi tutuklamaları gerektiğini söyler. Tanu onun bir rockstar olduğunu ve tutuklayamayacaklarını söyler. Dasi o paranın Abhi’nin de hakkı olduğunu söylese de polis Abhi’yi göz altına almada kararlıdır. Pragya ise bunun altından nasıl kalkacağını düşünürken, Dasi Pragya’nın emirlerini yerine getirmeyeceğini Dadi’ye söyler. Dadi engel olmaya çalışsa da Dasi Pragya’ya çok sinirlidir. Dadi Pragya için dua edeceğini söyler.

Müfettiş Abhi’yi arabasından indiğinde gözaltına alır. Abhi’ye hırsızlıktan dolayı gözaltına alındığını söyler. Abhi ben sadece hayranlarımın kalbini çalarım diye espri yapsa da müfettiş Pragya’nın şikayeti üzerine karakola gideceklerini söyler. Abhi polis karakolun ageldiğinde Prgaya’nın da orada olduğunu görür. Paranın Abhi’ye ait olduğunu ve bir yanlış anlama olduğunu söyler ve şikayetini geri çektiğini söyler. 

İkilimiz birlikte eve dönerler. Önce Pragaya görünür Dadi Abhi’nin karakolda kaldığını düşünürken Abhi de görünür. Aliya Pragya’nın hala Abhi’yi sevdiğini düşünüyor. Dadi, Pragya’nın duygularını sürdüremediğini ve Abhi’nin planını mahvetmesini sağladığını düşünüyor. Bu sırada Pragya Dadi’nin yanına geliyor. Dadi alay ederek alkışlıyor ve duygularına yenik düştüğünü ve bundan sonra ayrılırlarsa tek sorumlunun kendisi olacağını söyler. Pragaya aşkının gücünün her şeye yeteceğini söyler. Bu konuşmalar yapılırken onları bir dinleyen olduğunu görünce şok olurlar.

Onları dinleyen kişi Bülbüldür. Dadi kapıyı kapatmadığı için Pragay’yı azarlarken Bülbül sevgisi yüzünden Pragya’ya sarılır. Aliya Pragya’nın Abhi’yi sevdiğini ispat ettiğini ve onun zaafını kullanarak yeni bir plan yapmaları gerektiğini şer şebekesi ortakları Tanu ve Raj ile konuşmaktadır. Bülbül Abhi’nin aldığı paraları düğün salonlarının borcu için kullandıklarını söyler. Abhi görüntülerin olduğu bilgisayarı almak için Pragya ile uğraşırken yere düşerler yine duygusal anlar yaşanır. 

Ertesi sabah Abhi erken kalkar ve müziği son ses açarak beste yapmak zorundayım diyerek Pragya’yı uyandırır. Abhi spor aletleri ile ağırlık kaldırmaya çalışırken Prgaya da gücünü kanıtlamaya çalışır ve komik durumlara düşer. Akşam Dadi, Bülbül ve Pragya bir restronda yemek yerler. Yemekte palanın başarısız olduğunu konuşurlar. Bu sırada bir adam Pragya’ya asılmaktadır. Bülbül bunu farkedince Pragya ile yer değiştirir. Adam devam edince Bülbül ayağa kalkarak adama sorun ne diye bağırır. Adam neye uğradığını şaşırır. Abhi de Pragya’dan intikamını almak için Purab ile ne yapacağını anlatmaktadır. 

Ah Kalbim 95. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Ah Kalbim 95. Bölüm Özeti ve Fragmanı Pragya’nın Planları Bozulur (10 Yorum)

  1. İyi akwamlar her kese defnecim helincim tewekkur ederim cevabiniz icin.Ulkercim sorun deyil sanada merhaba …dorduncu yorum benden gelsin pragya ve abi oyunu bi turlu bitmek bilmiyoo resmen her kesi bıktırıyolar kendilerinden

  2. HÜLYAMMMMMMMMMM
    AŞKİTOŞKOM BİRTANEM NE KUSURU CANIM
    BİLİYORUM CANIMCIN
    SENDE BENİM İÇİN ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK
    DEGERLİSİN TATLIM
    BU DÜNYADA EN SON BEN SANA KIRILIRIM HATTA SANA DEYİL KENDİME KIRILIRIM SENİ KIRDIM DİYE SENİ ÇOK SEVDİGİMİ BİLİYORSUN AŞKIM
    ALLAH’A EMANET OL İYİ GECELER TATLI TATLI RÜYALAR ❤️❤️❤️
    ❤️Kalbimin ❤️ ışığı ❤️gecenin ❤️karanlığını ❤️bastırsın, ❤️gecen mutlu, ❤️kalbin huzur ❤️dolu olsun.❤️. İyi geceler❤️
    Benden sana iyi geceler şiiri senin için gülüm

  3. Of sıkıldım artik ya paragya yeter artik ya bitir su oyunu ya bu ne boyle sacma sapan hep abhiye zarar veriyor ya manyak