Ah Kalbim 91. Bölüm Özeti ve Fragmanı Pragya Kuralları

Ah Kalbim dizisinde Pragya’nın değişimi konuşulmaktadır. Pragya bütün mal varlığının kendisine bırakılığı iddia etmektedir. Aliya Raj’ı telefonda arayarak Pragya’nın burada olduğunu ve belgelerle ilgili bir şeyler yapmasını ister. Raj Abhi’nin ofisinde belgeleri incelemektedir. Abhi Pragya’ya her şeyin şaka olduğunu söylemesini ister. Pragya bir adım daha küstahlaşarak siz acı çekerken ben bu evin ve malların benim olması için çalışıyordum der. Abhi tiksinti duyarken Dadi şaşkındır.

Sarla ve ailesi de mehendi için geldiğinde kızlarını görünce şaşırırlar. Sarla kızına sarılırken Prgaya’nın tepkisiz hali gözlerden kaçmaz. Sarla bu kadar değişmesini konuşurken Aliya huyları da değişmiş der. Pragya Bülbül’den annesini eve götürmesini ister. Yoksa annesinin de ağlayacağını söyler. Sarla bir yere gitmeyeceğini söyler. Sarla kızının mal mülk hayranı olmadığını söylerken Pragya Aliya’nın haklı olduğunu ve her şeyin sahibinin kendisi olduğunu söylemeye devam eder.

Raj da elindeki belgelerle gelmiş ve belgelerde her yerde Pragya’nın isminin olduğunu görmüşlerdir. Raj Aliya adına özür dilerken Aliya belgelerin sahte olup olmadığını avukatlarına kontrol ettireceğini söyler. Pragaya Robin’e eşyalarını yerleştirmesini ve kimsenin kendisini rahatsız etmemesini ister.

Pragya odasına çıkınca Dadi’yi üzdüğünü düşünürken Abhi’nin resmine sarılarak ağlar. Aliya ise Raj’a neden özür dilediğini, saçmaladığını söyler. Raj bazen düşmanla el sıkışmanın gerekli olduğunu söylerken belgelerin gerçek olması halinde ne yapacaklarını bilemediklerini söyler. Pragya gerçekleri ortaya çıkarmak için bu şekilde davranması gerektiğini düşünmektedir. Aliya’nın hain olduğunu söylesem bana kimse inanmayacak ve Purab’ı suçlayacaklardı.. Bu yüzden gerçekleri ortaya çıkarıncaya kadar bu şekilde davranacağını söyler. 

Tanu Abhi’yi dolduruşa getirmeye çalışır. Abhi mallarına kimsenin el koyamayacağını söyler. Avukatlar belgelerdeki imzaları kontrol etmişler ve her şeyin gerçek olduğunu söylerler. Buna göre mal, mülk hatta Abhi’nin eşyaları bile Pragya’nındır ve ondan izinsiz kimse dokunamaz. Pragya herkesin kendine itaat edeceğini söylerken Abh’ye de benden habersiz şarkı bile söyleyemeyeceğini söyler. Abhi sana hiç bir zaman itaat etmeyeceğim diye evden ayrılır. Herkes şoktadır.

Pragya odasına gittiğinde  ailesinin kendisine kızacağınu ancak Abhi’nin evi terketmesini beklemediğini düşünerek ağlar. Ancak dayanmak zorunda olduğunu düşünerek bu oyuna devam eder. Pragya evdekilere kurallar koyar. Mesala herkesin 7 de kalkacağını söyler. Dadi ve Dasinin erken yatmalarını, ilaç parası vermek istemediğini söyler. Anlayacağınız hayatı çekilmez hale getirmeye çalışır. Sarla ise kızının para gözlü olmadığını Biji bunu rüyamda bile görsem inanmam diye Pragy’ yı savunur. 

Aynı şekilde Abhi de Pragya’nın böyle bir şey yapabileceğine anlam veremiyor. Az sonra kendisini arayacağını ve özür dileyeceğini düşünüyor. Pragya’da Abhi’yi eve getirmenin yollarını aramaktadır. Purab Pragya ile görüşmek istediğinde Prgaya onu reddeder. Purab Abhi ile görüşmesinde Prgaya’nın kraliçe gibi davrandığını ve Dadi’nin ilaçlarını bile kesmeyi düşündüğünü söyler. Abhi gizlice eve gelir. Pragya onu hırsız diye bir güzel döver. Ancak Abhi olduğunu anlayınca şaşırır. Abhi ondan hesap sormaya geldiğini söyler.

Ah Kalbim 91. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Ah Kalbim 91. Bölüm Özeti ve Fragmanı Pragya Kuralları (13 Yorum)

 1. slm kizlar bugun nasilsinız ben az once hastaneden geldim ve cok uzgunum bugun.beyzacım onceden hos geldin dedimi hatirlamiyorum belkide rahatsizlimdan dolayidir kendini bana tanitmak istermisin.

 2. slm kizlar bugun nasilsinız ben az once hastaneden geldim ve cok uzgunum bugun.beyzacım onceden hos geldin dedimi hatirlamiyorum belkide rahatsizlimdan dolayidir kendini bana tanitmak istermisin

 3. Arkadaşlar size bir sorum var herkes cevapverirse çok sevinerım sizce aşk nedir ve aşkin icin neleri göze alabilirsiniz ????!

 4. herkese iyi aksamlar nasilsiniz canklarim benim ? cok isim var ben kaciyimmm hepinizi kocaman opuyorum allaha emanet olun bye bye ☺☺☺☺☺☺☺☺☺))))))))

 5. Anammmmmmmm bizim pıragyaya bakın hele afferim sana kız ama büyük anneye ve yanındakilere öyle davranmasa keşke diyerleri hepsi apide dahil herkes hakkediyor makalım bundan sonra neler olacak

  Eee kızlar nasılsınız bakalım neler yapıyorsun

 6. Pragya cok guzel olmis ya

  Bulbulum 🙂 bu arada oldugu bolum galiba 114-116.bolummus
  🙁

  Bu arada

  🙂 CUMANIZ MUBAREK OLSUN 🙂

 7. Hayyt SAVULUN BRE GAFİLLER 🙂
  Anamı kesen ben,babamı kesen ben,kız kardeşimi doğruyan ben var mı bana yan bakan?? 😉
  Ya dediğimi yapın ya da naş naş☺☺☺