Ah Kalbim 90. Bölüm Özeti ve Fragmanı Pragya Öldü mü

Burak 30 Kas 2017 Ah Kalbim  0

Ah Kalbim son bölümde Pragya, Arjun ve Purvi ismindeki sevgililerin kullandığı bir araba tarafından ezilmiş ve hastaneye kaldırılmıştı. Hastane yetkilileri formalite kağıtlarını imzalamadan hiç bir işlem yapılamayacağını söylerler. A. un, formalite kağıtlarını imzalamayacağını ve bayanın ailesi gelene kadar bekleyeceğini söyler. Bu arada motorsikletle hastaneye yetişmeye çalışan Abhi Pragya ile ilgili güzel anlarını hatırlamaktadır.

Doktor gelip Pragya’nın kocası olup olmadığını Arjun’dan sorar. Arjun buna çok sinirlenir ancak doktor kocası onay verene kadar işlem yapılamayacağını söyler. Purvi Arjun’un hasta kadının kocası olduğunu söylüyor. Hemşire adını sorar. Arjun Kirloskar diyor. Karısının ismini sorarlar Arjun Pragya için Purvi Kirloskar  diye yanıt verir.(Bu nasıl hastaneymiş böyle ya!!! Kadın ölüyor formaliteler diyorlar. Komedi filmi gibi) Pragya hemen sedyeye alınıyor. Bu arada Abhi de gelmiştir.

Pragya operasyon için götürülürken Abhi hayranları tarafından çevrilmiş hastaneye girmesi engellenmektedir. Pragya da giderken hayranların Abhi seslerini duyar ve elinden bırakmadığı mangalsutraya sıkıca sarılır. Abhi de hayranlarını iterek içeri girer. Hemen danışmadaki hemşireden Pragya’nın ismini sorgular. Hemşire böyle bir hastanın olmadığını söyler. Bu arada hemşire Arjun’un yanına gelir ve faturaları temizlemesi gerektiğini söyler. Purvi ise Arjun’un başlarına yardım etmesinden dolayı gurur duyduğunu söyler.

Sarla Bülbül ve Purab’ı eve getirir ve Pragya’ya ulaşamadığını söyler. Purab Abhi’yi arar ancak onun da telefonu kapalıdır. Dadi’yi aramak isterler ancak Dadi’nin uyku saati oldıuğunu düşünerek rahatsız etmek istemezler. Bülbül ve Purab Abhi’nin evine gider. Ancak evde kimse yoktur. Sonunda Mitali gelir ve Pragya’nın kaza geçirdiğini ve Abhi’nin de oraya gittiğini söyler. Bülbül ve Purab hemen çıkarlar. Ancak hangi hastanede olduğunu bilmemektedirler. 

Abhi de Pragya’nın yattığı odaya kadar gider ancak yüzünü görmez. Arjun ile karşılaşır. Arjun eşinin ameliyatta olduğunu söyler. Abhi çaresiz bir şekilde Arjun’un önerisiyle tapınağa dua etmeye gider. Bu arada Pragya’nın kalbi durmuş elektro şok verilmektedir. Pragya elindeki mangalsutrasını bırakmamaktadır. Sarla ve ailesi de Pragya’nın bir an önce eve dönmesi için dua etmektedir. Dua esnasında yanan mum söner, Abhi’nin yanındaki lamba da söner.

Prgaya’nın kalbi de tüm müdahalelere rağmen durmuştur. Elindeki mangalsutra ise yere düşmüştür. Pragya öldü mü? Bu sorunun cevabı bir sonraki özette. Çok heyecanlı ve duygu yüklü bölümleri kaçırmayın derim…

Ah Kalbim 90. Bölüm Fragmanı

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Ah Kalbim 90. Bölüm Özeti ve Fragmanı Pragya Öldü mü” üzerine 11 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Ölmedi

 2. Samet dedi ki:

  Bence faragya ya komaya girdi yada ölmüştür !!!!!!!!!

 3. Semih dedi ki:

  Bence faragya ölmüş

 4. Semih dedi ki:

  Bence ölmüş ama abbi müslüman dehil

 5. merve dedi ki:

  Pragya ölmemiş ama film çok kafa karıştırıcı

 6. Helin dedi ki:

  Yok yok ölmedi

 7. Aytac dedi ki:

  hemde 2 tane 90 cı bölüm var o nasil oluyor yalnislik oldu herhalde

 8. Aytac dedi ki:

  yaahu mangalsutra takiyor abhi dua ediyor bu nasil oluyor abhi musulman mi ? peki mangalsutra nerden cikti kafamda deli gibi sorular. Bu ozetlerden bisiy anlamadim bilen varsa yazsın lutfen nasil olacak pragya oldumu? Yeni gelen pragyanin ikizimi? pragya nasil paralari ister anlamadim bilen varsa yazsın lutfen

 9. Anonim dedi ki:

  Aaa ahbi musluman mi?

 10. EZGI dedi ki:

  kizlar canlarim benim siteye simdi girdim kusura bakmayin dun bizde o kadar misafir vardi ki yazamadim dogum gunu sayfasini gordugumde o kadar coook sevindim ki bilemezsiniz GOKER BEY SANA COK TESEKKUR EDERIM SAGOLUN HULYAMM CANIMMM ABLAM BENIM SANADA TESEKKURLER OPUYORUM SENI BYEE

 11. Beyza dedi ki:

  Oleey yeni özet geldi. Allah razı olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.