Ah Kalbim 9 Kasım Özeti 22. Bölüm Fragmanı Pragya Sarhoş Oldu

Burak 26 Eki 2017 Ah Kalbim  0

Aliya için mehendi(Kına) törenleri başlamıştır. Küçük çocuklar büyüklerine gösteriler yapacaklardır. Sahneye çıkan çocuklar Abhi’nin taklidini yaparak herkesi güldürürler. Dadi aslında Abhi’nin şarkılarının anlaşılır olmadığını ancak insanların sevdiğini söyler. Pragya da aynı fikirde olduğunu beyan edince Abhi’nin eline bir fırsat daha geçer ve Pragya’ya eleştirmene gerek yok sen söyle de bi dinleyelim der.

Tabi Pragya biraz utangaç vaziyette annesinin gözüne bakar ve Shreya Ghosal’ın seslendirdiği Sun Raha Hai Naa Tu şarkısını söyler. Abhi heyecanlanarak onu alkışlar. Tüm konuklar mest olurlar. Hatta Dadi Pragya’nın Abhi’den daha güzel söylediğini açıklayınca konukların hepsi alkışlar. Tabi ki Tanu ve Aliya hariç. Tanu Aliya’ya tüm planlarının başarısız olduğunu söyler.

Bu arada Abhi elindeki votkayla karışık meyve suyunu küçük bir kız aracılığıyla Pragya’ya içirir. Pragya ondan sonra kopar. Etrafını rahatsız etmeye başlar. Aliya’nın mehendisini rezil etmeye başlar. Bunun için bayağı azar da işitir ancak kimin umurunda. Sarla da kızı için endişelenmeye başlasa da Dadi herşeyin farkındadır. Abhi’nin Pragya’ya içki ile karışık meyve suyu içirdiğini söyler. Abhi inkar etmeye çalışsa da suçunu itiraf eder. Dadi bundan dolayı Pragya ile özel olarak ilgilenmesini ister. Abhi Pragya ile ilgilenirken Tanu krizler içindedir.

Abhi Pragya’yı odasına götürdüğünde Pragya tuhaf hareketlerine devam eder. Abhi gibi giyinip gitarı eline alır, kafasına korkunç adam maskesi takıp evin hizmetçisini korkutur ve aklındaki herşeyi Abhi ile paylaşır. Bunlardan biride Aliya ve Purab’ın evlenmeleri durumunda mutlı olamayacakları sözüdür. Pragya adamı çileden çıkarır. Komik anları mutlaka izlemelisiniz.

Son olarak Pragya ile başedemeyen Abhi Sarladan yardım ister. Sarla kafasını suya sokmanın çözüm olabileceğini söyler. Abhi onu banyodaki jakuziye götürür ve başını suya sokmasını ister. Pragya önce Abhi’nin yapmasını ister. Abhi mecburen razı olur. Abhi kafasını suya soktuğunda Pragya da banyodan çıkar. Bu sırada Tanu da Abhi’yi aramaktadır. Telefonu Pragya açar. Tanu onu Abhi zannedip dışarda beklediğini söyler. Pragya dışarda arabada bekleyen Tanu’nun arabasına biner. Tanu arabasında Pragya’yı görünce korkar. 

Ah Kalbim 9 Kasım Fragmanı

 

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 9 Kasım Özeti 22. Bölüm Fragmanı Pragya Sarhoş Oldu” üzerine 11 yorum

 1. semanur dedi ki:

  sures ve alya keske dizide onlar olmasaydi onlari sevmiyorum

 2. Abhi♥♡ Pragya dedi ki:

  Merhaba kizlar hepinize iyimisiz ozetler cok guzel gercekden

 3. Esra dedi ki:

  Bu bölümler eğlenceli olacak gibi.

 4. aslı dedi ki:

  Herkese merhaba Nasılsıniz kızlar ben bu sahneleri izledim çok Pragya sarhoş oluyor abhı ye neler yapmıyor ki deleme gibi çeviriyor az bile yapiyor

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

   Tunaydın kızlar nasılsınız?Kordugum den eglencelı hareketlı bır dızı.Super bolumler.Özetler super olmuş.Ellerınıze saglık

   1. aslı dedi ki:

    Sanada Günaydın Serpil abla ben iyiyim sen nasılsın

 5. Ayben ☪ dedi ki:

  İki gündür izliyodum diziyi de bu suresh ne öyle ALLAH aşkına tip yoksunu yapmışlar adamı.. aslında fenna değil..
  Onun dışında bi de aliya var ne kadar itici izlenmez bir şey..

  İkisini saymazsak şayet dizi güzel aslında

 6. stiti jha dedi ki:

  Ben pragyanın şarkìsını izledim hiç güzel söylemiyor sesi biraz güzel

 7. Sema ♥️♥️⭐⭐❤️❤️ dedi ki:

  Günaydın hayırlı sabahlar arkadaşlarım nasılsınız????? Gününüz güzel geçsin allaha emanet olun …. Gelelim diziye şu alyadan, tanudan nefret ediyorum abhidende nefret ediyorum ama o soraki bölümlerde iyi olabilir …

 8. sriti jha dedi ki:

  Kesin bu bölümler çok komiktir bu bölümlerde pragyayı çok görecez sanırım

 9. Nurdan dedi ki:

  Ayyy deli kızz insanların ödünü koparmışşi ☺️☺️☺️☺️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.