Ah Kalbim 87. Bölüm Özeti ve Fragmanı Abhi Aşkını İtiraf Etti

Burak 28 Kas 2017 Ah Kalbim  0

Tanu Abhi’nin çaresiz şekilde dışarda oturduğunu arabasında görüp yanına gelir. Abhi yalnız kalmak istediğini söyleyerek Tanu’yu kovar. Ancak Tanu kötü günlerin geride kaldığını söyleyerek ailesi için endişelenmemesini ister. Bu arada Abhi hayranları yavaş yavaş birikmeye başlamışlardır. Abhi onların görüntü almalarına kızar ve saldırır. Tanu Abhi’ye engel olur. Pragya ise Abhi’nin gitarını tutmuş onu hatırlayarak ağlamaktadır.

Dadi de uyuyamamış ve Abhi’nin odasına giderek onun eşyalarını karıştırmaktadır. Pragya da oraya gelir, Dadi kızgınlığımı görüyorsun ancak çaresizliğimi göremiyorsun bunu ancak anne olduğun zaman anlayabilirsin diye konuşur. Abhi’yi atmakta haklı olduğunu savunur.

Tanu fırsattan istifade Abhi’yi kendi evine getirir. Evin küçük olduğunu ve birlikte evlerini büyüteceklerini söyler. Abhi’ye mutlu olup olmadığını soruyor. Abhi çenesini kapamasını, kendisiyle konuşmayacağını söyler. Tanu Dadi seni evden attı, onu unutmalısın deyince Abhi onu ağzına almamasını ister. Şimdi uyumak istediğini belirtir. Bu arada Aliya Raj’ı hapishanede ziyarete gider. Onun düşmanının Abhi olduğunu söyler. İntikam için birlikte hareket etmek için görüşünü ister. Raj ona birlikte intikam alma sözü verir. Alya da ifadesini değiştirerek Raj’ın çıkmasını sağlar.

Abhi görevine gittiğinde Akash Dadi’nin sağlığının kötüye gittiğini söyleyince Abhi dayanamaz ve evlerine geri döner. Abhi Dadi iyileşinceye kadar evden gitmeyeceğini açıklar. Abhi Dadi’den af ister. Dadi ses çıkarmasa da Pragya’ya konuşur. Pragya Dadi’nin öfkesinin geçeceğini ve evde kalmasına izin vereceğini söyler. Abhi eşyalarını çıkarmaya gittiğinde önce Pragya’nın sarisi gözükür. Pragya elbisesini neden götürdüğünü soruyor. Şakacı Abhi kendi elbiselerini paket yapmak için diye cevap verir.

Tanu hizmetçiye Abhi’yi sorar. Hizmetçi onun sabah erkenden ayrıldığını söyler. Tanu Abhi’yi arayınca Dadi’nin evinde olduğunu anlar. Hemen Aliya’yı arayan Tanu yardım ister. Aliya Abhi’nin gerçek eşini bulacağını söyleyerek onu umutlandırır. Aliya Raj ile birlikte eve geldiğinde herkes çok mutlu olur. Aliya avukatlarının yoğun çalışması neticesinde Raj’ı çıkarttıklarını söyler. Abhi Raj’ı tebrik için elini uzattığında öfkeli olan Raj onu görmezlikten gelir.

Abhi Raj’ın kendisine tuhaf davrandığını Pragya ile paylaşır. Pragya hapisten yeni çıktığı için bunun normal olduğunu söyler. Tanu şimdi ne yapacağını. kendisine kimin yardım edeceğini düşünürken Pragya’nın yardım edeceğini söyler. Ona dolaylı olarak bebeğini kürtaj yapacağını hatırlatır. Abhi konser teklifini reddedse de Prafga arkadaşlık hatırı için gitmesini ister. Abhi hazırlıklara başlar. Abhi Pragya’ya kendisi ile gelmesini ister. Pragya biraz işi olduğunu ve halledip geleceğini söyler.

Pragya Tanu’nun evine gider. Tanu’nun evde olmayışından dolayı tedirgin olur. Masada duran mektubu okur. Mektupta Tanu kendisini öldüreceğini söylemektedir. Pragya Tanu’yu bulması gerektiğini düşünür. Pragya dışarda bekçiyi görür ve Tanu’yu sorar. Bekçi kovulduğunu söylerken Tanu’nun terasta olduğunu söyler. Pragya terasa gittiğinde TANU oyunculuğa başlar. Pragya onu atlamaktan son anda kurtarır güya…

Pragya Dadi ile konuşma zamanı geldi diye eve gider. Dadi onu görünce neden Abhi ile birlikte değilsin diye sorar. Pragya daha önemli bir mesele üzerinde konuşacaklarını söyler. Onunla uzun süre konuştuktan sonra Tanu ile Abhi’nin birlikte olmalarına ikna eder.

Aliya Abhi’den intikam almak için Raj ile bir araya gelir. Abhi’nin konserini düzenleyen organizatöre bir miktar para vererek istediklerini yaptıracaklardır. Aliya konsere taş sokturur. Abhi konserde Pragya’yı düşünmekte ve neden gelmediğini merak etmektedir. Aliya Pragya’dan gelmiş gibi bir mesaj gönderir. Abhi iyice telaşlanır. Konseri bırakma kararı alır. Seyirciler bu duruma tepki olarak onu taşlamaya başlarlar. Abhi sahnenin ortasına oturarak taşları karşılar. Bu sırada Pragya gelir ve atılan taşlara siper olarak onu korumaya çalışır.

Abhi’ye çok önemli bir şey söyleyeceğini belirtir. Ancak Abhi aşkını itiraf etmek üzeredir. Sonra mikrofonu eline alır ve bundan önce söylediği aşk şarkılarının anlamsız olduğunu, şimdiden sonra ise aşkın bir anlamı olduğunu söyleyerek şarkısında Pragya’ya aşkını itiraf eder. Pragya duygusallaşır ve ağlamaya başlar. Seyirci romantizmin doruklarında bir konser dinler. Dadi ve Dasi ise Pragya’nın taşlara siper olmasını izlerler ve Abhi ile Pragya’nın gerçekten birbirlerini sevdiklerini düşünürler.

Ah Kalbim 87. Bölüm Fragmanı

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Ah Kalbim 87. Bölüm Özeti ve Fragmanı Abhi Aşkını İtiraf Etti” üzerine 31 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  ahbi tanu ile evlenecekmi?

 2. Duru dedi ki:

  Bunlar ne biçim fan işlerine gelmeyince taş atmak ne demek aklıma tilki geldi ona da patates atmışlardı ay çok komikti

 3. Tatlim A♥T dedi ki:

  Merhaba bayanlar baylar.Nasilsinuz.
  ♡EZGI♥CANIM ARKADASIM SENIN DOGUM GUNUNU TEBRIK EDIYORUM.SANA HAYATINDA BASARILAR DILIYORUM.ALLAH BUTUN DUALARINI KABUL ETSIN.MUTLULUK HIC BIR ZAMAN YUZUNDEN EKSIK OLMASIN.OPUYORUM SENI.IYI KI VARSIN.IYI KI “AHKALBIM”AILESINDE BIZLERLESIN.BEN BURAYA YAZDIM.CUNKI DOGUM GUNU SAYFASINA YAZARKEN.BEN OLMUYUCAM.ONUN ICIN ILK BURA YAZDIM.BU SEIRI SENIN ICIN YAZDIM.
  ♡E♥n guzel arkadaşim dogmuş bugunde.
  ♡Z♥annetdim bir melek dogmus bu gun de.
  ♡G♥itme hic zaman hep yureyimizde kal.
  ♡I♥yiki dogumuşsun hep yanimizda kal.
  IYI KI DOGDUN ♡EZGIM♥.

 4. Sema ♥️♥️⭐⭐❤️❤️ dedi ki:

  İyi ki doğdun ezgicim iyi ki varsın …. Yarın belki yazamaya bilirim tatlı rüyalar allaha emanet ol güzel bir yıl geçirmen dileğiyle seni seviyorum……

 5. Defne dedi ki:

  Mehmet gururunu kurtarma pesinde ya oya bu saatten sonra napsin seni Pelinin defolu malisin işte şişko ya ifturaci pislik mehmete bile gaz veriyor iyi yapiyorsun aldatmakla diye 😡 ama sempatik 🙂 ya çok ilginç bi dizi gercekten amerikan hoslugunda
  Hülyoş Hintli erkekler zaten cirkin giyiniyor çok banallar
  Kadinlari da çok rüküş ve makyajci.. ben hayatta o kadar makyaj yapamam. Onların gözüne sürdüğü boyayı sürsem gözünü kaldiramam kirpiklerim çöker zaten 🙂 sade ve zarif millet değil hintliler

 6. EZGI dedi ki:

  IYIKI DOGDUM IYIKI VARIM ☺ )))

  1. ARNAV ve Sultan hayranı Hülya dedi ki:

   EZGİCİİM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN TATLİŞİM:):)
   Bizde daha saat 24:00 olmadığı için kutlamamıştık:)
   Hem sana Leylanın isteği üzere Göker Beyden Dopum Günü sayfası açılmasını rica ettik o da sağ olsun kabul etti yarın ve ya bu gece yayınlamasını bekliyoruz tatlişim:):)
   Öpüyorum seni koskocamaan:)
   Birde benim çok yakınımın da Doğum Günu az sonra onada mesaj göndereceğim:)
   Allaha Emanet Ol:)

 7. ARNAV ve Sultan hayranı Hülya dedi ki:

  Anaaamm bu manyak Merve heryeri kararttı elektrikleri kesti toplu herkesi oldurmeyi mi düşünüyor acaba?
  DEFNOŞUUM ne yapmaya çalışıyor bu canavar sence?

  1. Defne dedi ki:

   Onu sadece Allah bilir Hülyoş 🙂 zehirli engerek
   Ya Serhana çok sinir oldum Oyaya sokak kadını gibi davrandi
   Mehmete de canima değsin pis zampara kaptirdi evi:)

   1. Defnoşummm:) dedi ki:

    Evet tatlişim Serhana ben de sinir oldum amma asıl o pis Taylana sinir oldum domuz adam yaa nasıl da yalan söyledi Oya hakkında:/:/Sanki onunla birlikteymiş gibi:/

 8. Arnav ve Sultan hayranı Hülya dedi ki:

  Neredesiniz tatlişler bi ses verin daaa:):):)
  REYHANCIIM;)
  ELACIIM:)
  DEFNOŞUUMM:)
  NURDANCIIM:)
  Nirdesiniiz uyudunuz mu erkenden:)?:):)

  1. Defne dedi ki:

   U.T..C forever Hülyoş 🙂
   Merve manyağı yaa

  2. Nurdan dedi ki:

   Yok Hülyaa tatlım sensiz olmazı izliyorum sen neydiyon bakimm

 9. ARNAV ve Sultan hayranı Hülya dedi ki:

  Tatliş arkadaşlarım nabersiniz kızlaar:)?:)
  Ben Ufak Tefek Cinayetleri seyrediyordum amma şimdi Sensiz Olmaz da başladı iki dizi arasında gidip geliyorum:):):):)
  Merve şişkosu mosmorlarda beter olasıcaa:):):)
  Binbaşım da üniformayı çıkartınca pek bi kötü giyinmeye başladı o yelek falan ne yaa dede gibi:):):)

 10. Sema ♥️♥️⭐⭐❤️❤️ dedi ki:

  Hayırlı geceler arkadaşlarım tatlı rüyalar….. NASILSINIZ??? Beni soran sormayan herkeze çok teşekkür ederim ben iyiyim….. Sizlerde iyisinizdir inşallah……. Rk madu hayranı hoş geldin seni tanıyabilirsiniz tabi sende istersen.. Aslıcım hoş geldin cnm nasılsın…. CANIM arkadaşlarım allaha emanet olun tatlı rüyalar herşey gönlünce olsun

 11. Rk & madubala hayranı dedi ki:

  Aslı ‘ cık bende iyiyim eee neler yapıyorsun hicc

 12. Defne dedi ki:

  U.T.C karıştı alev aldi
  4 kadın yandi ya 🙂
  Yuh ya o saray gibi eve kutu gibi diyor manyaklar
  Bir de iki çocuklu aile resmi almışlar deliler 🙂

 13. Aytac dedi ki:

  hayırlı aksamlar kizlar nasilsiniz iyisinizdir inşallah opuyorum sizi çok iyi geceler tatlı ruyalar

  1. Defne dedi ki:

   IYI GECELER AYTAÇCIM TATLI RÜYALAR ♡♡♡

 14. Defne dedi ki:

  ASLI öyle diyorlar bebeğim ben izlemedim ama doğrudur mutlu son olmuyor ki uzun dizilerde.
  Sen nasilsin kyzum 🙂
  ☘☘☘☘☘
  HELINIM valla Raghu başrol olmalıydı illa iki kardeşin arasi bozulacaksa bu adam yüzünden bozulmaliydi:)

 15. Helin dedi ki:

  Evet defne abla ya raghu keske basrol olsaydi ya

  Iste beklenen bolummm 🙂 🙂 🙂

 16. Defne dedi ki:

  Valla ben Alyayla Tanuya kızamıyorum. Benim de karşımda bu kadar salak insanlar olsa bdnde kullanirim..
  Pragya şey şey diyip duruyor ve sürekli ağlıyor gına getirdi tipki Icca gibi..
  Icca demisken su Tapasyaya aşık olan kumarci oğlan Raghu ne kadar yakışıklı öyle ya ses tonu falan tam karizma 😉
  Zaten dizinin 2017 cekimlerinde Pragya ölmüş öyle diyorlar

  1. aslı dedi ki:

   Defne abla nasılsın iyimisin gerçekten mi Pragya ölmüş mu Hayır ya bu dizinin sonu mutlu bitsin ya nerden duydun abla

 17. Defne dedi ki:

  Hülya bebeğim yok Güllü gibi değil o dizide Sanaya zengin kızı oluyor zaten ama ağır giyiniyo ve oğlanın sevdiği tarzda giyinmiyor. Oğlan hipiler gibi çılgın kızlardan hoslaniyor. O da hafiyelik yapip oglani takip edip sevdiği şeyleri araştırıp kılık değiştiriyor ilginc keyifli bi dizi:))
  Hülyoş evet canim kış gertere geldi. ALLAH fakire düşküne yardim etsin. Tabi bizde sadakalarimizi verip,yardimlarimizi yapalim insaallah bebeğim ♡
  ☘☘☘☘☘
  TATLIM A.T hosbuldum canim. Öpüyorum seni çok ❤

 18. Nurdan dedi ki:

  Tanuu seni kör baltalara gelesin çırağin aliyayla birlikte. Bizim sümsüğü kandırdınızz. Bu arada basıl aşık oluyorlar vayy arkadaş vallahi anlamıyorum bu kadar kolaymı yahuu bunların aşkıda kolay ödünç elbise başkalarına al senin olsun demeleride kolayy ☺️☺️☺️☺️☺️ Kafalarr süperrr ne diyeyimm

 19. Tatlim A♥T dedi ki:

  Ya kilar diziyi diyilde sanki bu aralar sohbetler cok da merakli diyil.Oyle dimi.Cok sikiliyorum yaaa.Ben ADINI SEN KOY sayfasina gidiyorum.Bir az TATLICI ULKRIMLR yazisiyim.BYE BYE

 20. Anonim dedi ki:

  Ya kilar diziyi diyilde sanki bu aralar sohbetler cok da merakli diyil.Oyle dimi.Cok sikiliyorum yaaa.Ben ADINI SEN KOY sayfasina gidiyorum.Bir az TATLICI ULKRIMLR yazisiyim.BYE BYE

 21. Tatlim A♥T dedi ki:

  Merhaba kizlar nasilsiniz.Bu arada Deniz Kentli sagalmis.KORDUGUM sayfasina yazmidi.Bu arada DEFNEDE gelmis.Ben onlar KORDUGUM sayfasinda hos geldin mesaji yazdim.Ay cok mutluyum arkadaslarim gelmis.Hemde AH KALBIMIN bu bolumune bayildimBunu yazana tessekkurler.Ellerine saglik.Kizlar hepinizi opuyorum.Hoscakalin.

 22. aslı dedi ki:

  Iyiyim rk madubala sen nasılsın sonunda itiraf etti bizim kara oglan

 23. Asi dedi ki:

  Aliya manyak gerizekali aptal kara maymun insan abisine bunu yaparmi yaa
  Abhi de sonunda askini soyleye bildi ama baya zaman aldi be
  galiba purab ile bulbul olmus ozetler hic goremiyorum

 24. Rk & madubala hayranı dedi ki:

  Sonunda beklediğim bölüm geldi işte birbirlerini sevdiklerini söyledi bu arada ilk yorum benden nasılsınız kızlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir