Ah Kalbim 8 Kasım Özeti 21. Bölüm Fragmanı Abhi Karakolda

Burak 25 Eki 2017 Ah Kalbim  0

Purab’ın amca, teyze ve kuzenleri ziyaretine gelmişlerdir. Onun bu kadar hızlı bir şekilde evlendiklerini merak etmektedirler. Teyzesi ise Bülbül ile ne zaman tanışacaklarını sorar. Onlar Purab’ın Bülbül ile evlendiklerini düşünmektedirler. Bu arada Bülbül eve gelir ve onu istemeye gelen insanları görür. Canı çok sıkılan Bülbül evlenmek istemediğini söyleyerek herkesi şaşırtır. Odasına giren Bülbül Purab ile arasında yaşanan güzel anları hatırlayıp ağlar.

Bu arada polisler Abhi’nin evine gelirler. Onu kazaya karışmaktan dolayı sorgularlar. Abhi ise hemen Pragya’dan şüphelenir. Polis müfettişi bir görgü tanığının olduğunu bu yüzden arabasını inceleyeceklerini söyler. Abhi kendisinin rockstar olduğunu bu şekilde gidemeyeceğini söylese de polis kendileriyle gelmesini isterler. Polis arabadaki çizikleri tespit edince doğru karakola giderler. 

Bu arada Aliya Tanu’yu arayarak kazadan haberdar eder. Tanu ise onu öpmeye çalışırken bir sokak satıcısına çarptığını ifade eder. Aliya buna tepki göstererek abisinin iyiliğini düşünüp düşünmediğini sorar. Aliya şimdi sadece kendisini düşünmek zorunda olduğunu ve başka bir sıkıntı yaşamak istemediğini söyler. Polis karakolunda bekleyen Suresh ile yaralı bir adam görüyor. Müfettiş Abhi’ye şikayetçi olan kişinin Suresh olduğunu söyler. Abhi Akash’ın nişanında tartıştığı kişinin Suresh olduğunu hatırlar. İntikam almaya çalıştığını düşünür. Ancak Suresh arkadaşı Pragya için böyle davrandığını ve onun intikamını almaya çalıştığını söyler.

Pragya, Suresh ile konuşur ve Pragya Suresh’in elinden tutarak şikayetini geri almasını ister. Abhi onları uzaktan seyreder ve aralarında bir şeyler olabileceğini düşünür. Evde Dadi Abhi için çok endişelidir. Tam o esnada Abhi çıkıp gelir. Büyükanne torununun bir daha içki içmemesi için söz vermesini ister. 

Purab teyze ve kuzenleriyle alışveriş yaparken Bülbül denk gelir. Kuzenler onu görünce çok sevinir. Nede olsa gelinleri olduğunu zannetmektedirler. Hemen anne ve babalarını çağırırlar. Onlar bülbül ile ilgilenirken Bülbül ne olduğunu anlayamaz bile. Gerçeği Purab açıklar, kendisinin Bülbül ile değil Aliya ile evleneceğini söyler. Tabi aile üyeleri buna çok üzülür.

Suresh Pragya ile görüşmek istediğini söyler. Pragya onunla görüşmeye gider. Suresh bir sorun olduğunu satıcının şikayetten vazgeçmediğini ve karşılığında para istediğini söyler. Pragya sokak satıcısıyla görüşür ve şikayetinden vazgeçmesi karşılığında ona annesinin kendisine verdiği mücevheri verir. Abhi ise olanları uzaktan izlemektedir. Suresh ile Pragya’nın kendisini zor durumda bırakmak için plan yaptıklarını düşünmektedir.

Ah Kalbim 8 Kasım Fragmanı

 

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 8 Kasım Özeti 21. Bölüm Fragmanı Abhi Karakolda” üzerine 8 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Güzel. Bir.diziye.benziyor.tatlı. balayı. Hatırlatıyor. Bakalım. Tatlı. Bela.gibi.sevilecekmi

 2. günel dedi ki:

  Ah kalbimi çox sevdik her aqşam izliyrik cox gözeldo özelklede bülbül ve pursb umarız final vox gozel biter

 3. Lamiye dedi ki:

  MEN AZERBAYANDAN YAZRAM AH KALBIMI COQ SEVDIQ HER SQWAM BAXRIQ VE FINALI COGOXEL BITMEYINI GOZLZLEYRIK

 4. Dery dedi ki:

  Bu film çok güzel

 5. Bülbül ANORA turkmenistan dedi ki:

  Bulbuli çok sevdim çok tatlı

 6. Anonim dedi ki:

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 7. Anonim dedi ki:

  G

 8. aslı dedi ki:

  Bu ne hız böyle Hep böyle ilerlesin aptal abhı hollanda ineği nolacak Pragya sana inanamıyorum adam neler yapıyor o hala onu koruyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.