Ah Kalbim 8 Aralık Özeti 47. Bölüm Fragmanı Abhi Purab ve Bülbül’ü Evlendiriyor

Burak 09 Kas 2017 Ah Kalbim  0

Abhi tüm gizemi çözdükten sonra yarım kalan işini tamamlamak için Pragya’nın mangalsutrasını kendisi takar. Bu arada Dadi de mucizevi bir şekilde gözlerini açmaya başlar. Sanki Pragaya ile Abhi’nin mutluluğu ona hayat veriyor gibi. Ayağa kalkar ve salona doğru gider. Etrafın gelin gibi süslenmesini pek anlayamaz ancak aşağıda Pragaya ve Abhi’yi görünce Pragyab diye cılız bir şekilde seslenir. Abhi ve tüm aile onun yanına koşar.

Dadi bugün Karwachauth olup olmadığını sorar. Çünkü bu gelin kıyafetleri sadece bu günlerde giyilir. Abhi daha sonra açıklayacağını söyler. Ayrıca Dadi Pragya’nın her şeyi ispatladığını ve masum olduğunu öğrenir. Dadi bu komployu kimin yaptığını bilmek ister. Ancak Abhi her şeyi ilerde açıklayacağını söyleyerek Daadi’yi yatırır.

Abhi bu yaşananları Dadi’nin bilmemesi konusunda herkesi uyardı. Sarla ona güvence verdi. Sarla dışarıda Purab’a teşekkür eder. Purab Sarla’nın güvenini kazanmıştır. Abhi ile Prgaya’da bu anı kutlamak isterler ve birlikte içki içerler. Aynı yatakta aynı kadehten içmeye çalışıyorlar. Beklediğimiz görüntüler bu bölümde fazlasıyla görülecek.

Aliya Pragya’nın odasına gelir. Onun boynuna sarılır. Ancak öfkesini kontrol ederek ellerini bırakır. Onun yüzünden abisinin kendine tokat attığını söyler. Pragya bundan dolayı özür diler. Aliya Pragya’nın hayatını zindana çevireceğini söyler. Yenilgiyi kabul etmeyeceğini ve Abhi’yi elinden alana kadar mücadeleye devam edeceğini söyler.

Dadi’nin bilinci yerine gelmeye başlamıştır. Prgaya’nın başına gelenleri kimin yaptığını düşünmekte ve bunu yapana lanet okumaktadır. Aliya da bunları duyar ve oradan uzaklaşır. Ancak Dadi henüz Aliya’nın kurgularından habersizdir. Abhi Pragya ile Bülbül’ün konuşmalarına şahit olur. Bülbül’üm ablası uğruna çok sevdiği Purab’tan vazgeçecek olması gerçeğini öğrenir. Sonra Purab’ın yanına gider ve sevdiği kız uğruna mücadele etmesini ister. Purab Bülbül’e aşık olduğu için başka bir kadınla evlenmeyi reddediyor. Ancak sonrasında Abhi’nin söylediği her şeyi kabul edeceğini açıklaıyor.

Abhi Purab’ın olayını kökünden çözmek için Sarla’nın evine gider. Purab’ın gerçek bir dost olduğunu söyler. Purab-Aliya-Bülbül arasındaki aşk üçgenini çözmek için buraya geldiğini söyler. Abhi şaşırtıcı bir şekilde Bülbül ve Purab’ın ellerini birleştirerek onların evlenmesini ister. Tanu Abhi’nin Purab ile birlikte olduğunu şoföründen öğrenmiş ve müjdeli haber geleceğini düşünmekte hatta Aliya’ya düğün için hazırlıklara başlamasını istemektedir.

Ah Kalbim 8 Aralık Fragmanı

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 8 Aralık Özeti 47. Bölüm Fragmanı Abhi Purab ve Bülbül’ü Evlendiriyor” üzerine 11 yorum

 1. abhigya hayrani dedi ki:

  Bu dizi git gide daha da ilginc bir Hal aliyor ama abhinin yanlis yaptigini anlamasi iyi oldu Adam olmaya basladi cunku asik oldu ne demisler ask insanni degistirir yeni abhiye herkes merhaba desin…

 2. Anonim dedi ki:

  Konu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.ah kalbimdə heyacan dorukda

 3. Anonim dedi ki:

  Konu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.ah kalbimde heyacan dorukda

 4. Helin dedi ki:

  Ay inşallah evlendiler ya❤

 5. Anonim dedi ki:

  ben abhinin öldüğü videoyu seyrettim bu doğru mu abhi gercekten ölecek mi

 6. Anonim dedi ki:

  peki ben abhi olecek mi

 7. Anonim dedi ki:

  Pragya ölmez ölürse dizi biter.

 8. Sevgi dedi ki:

  Nurdan canım ben iyiyim Emrede çok iyi yakında onu görmeye gideceğiz sen nasılsın neler yapıyorsun.

 9. Serhan dedi ki:

  Diziyi beğenmekteyim
  Defne Hanim Pragya ölecek mi?

  1. abhi♡pragya dedi ki:

   Hayır pragya ölmeyecek kaza kaçırılma yaşayacak ama ölmeyecek. Bülbül intar ederek ölecek

 10. Nurdan dedi ki:

  Vah vah bizim oğlan adam olmuş ☹️☹️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir