Ah Kalbim 7 Kasım Özeti 20. Bölüm Fragmanı Dans Yarışması

Burak 25 Eki 2017 Ah Kalbim  0

Tanu Abhi’nin kendisini desteklemediğini düşündüğü için üzgündür. Misafirlerde Tanu’dan hoşnutsuzluklarını dile getirmektedirler. Tanu iyice sinirlenir ve orayı terk etmeye karar verir. Dışarda Pragya ile karşılaşırlar. Pragya, Tanu’dan yüzük olayının kendisini tuzağa düşürmek için planlandığını öğrenir. Tanu evliliğini mahvedeceğini söyler. Ayrıca Pragya’nın evliliğini şaka olarak nitelendirir.  Pragya, Tanu gibi olmak istemediğini ve kendisiyle karşılaştırıldığında kendisinin daha iyi bir kişi olduğunu söyler.

Daha sonra Abhi’nin yakınlarından bazıları, aralarındaki sevgiyi artıracağı için Abhi’den Pragya’ya tatlı yedirmesini  istiyor. Abhi, biber tozunu tatlılarla karıştırıyor ve Pragya’ya verir. Ancak tatlıların hangisine biber koyduğunu karıştırır. Bu arada bir kadın sıra sende diyerek Pragya’nın Abhi’ye tatlı vermesini ister. Abhi bibere buladığı tatlıyı yemiştir. Başta bozuntuya vermez ancak daha sonra……

Bu sefer Pragya Abhi’nin arkadaşlarının yanında şarap içtiğini görür ve ona müdahale eder. Ondan şarap içmemesini rica eder. Ancak Abhi bu inadına içmek için içkilerin olduğu yere gider. Şişeyi kafasına dikecekken Pragya’nın uyarılarına kulak verir ve içki içmez. Ancak Abhi altta kalır mı? Sarhoş gibi davranarak Pragya’yı zor durumda bırakmaya çalışıyor.

Pragya akıllı kız, Abhi’nin büyükannesi ile birlikte hareket ederek onun tacizlerinden korunuyor. Abhi şimdi de onu dans düellosuna davet ediyor. Dadi sürekli düşürülen Pragya’ya küçük bir ders verir. Dadi ne olursa olsun ellerini bırakmamasını ister. Pragya denileni harfiyyen yerine getirir. Bu sefer altta kalan Abhi olur. Herkes Pragya’yı alkışlar.

Abhi bundan dolayı öfkelenir ve Tanu’yu da alarak Sarla’nın yanına gider. Pragya’yı hiç sevmediğini söyler. Sarla bunun bir şaka olduğunu söyler. Ancak Abhi ciddidir. Abhi Pragya’ya hakaretlerini sürdürürken Pragya hiç bir söylemeden onu dinler. Sarla Pragya’ya neden bir kelime etmiyorsun diye tepkide bulunur. Abhi konuşmaya devam ederken Tanu mutludur. Sarla dayanamaz ve bayılır. Ancak bu olaylar Pragya’nın hayalinden geçen olaylardır. Gerçek ise bambaşka…. Böyle bir olay gerçekleşmemiştir.

Pragya ve aile bireyleri Abhi’nin evine ziyarette bulunurlar. Geri minübüsle dönerken yağmur yağmaktadır. Pragya kırmızı ışıkta duran minübüsten Abhi’nin arabasını görür. Abhi arabada Tanu ile birliktedir. Diğer aile bireyleri görmesin diye çaba sarfeden Pragya’yı Abhi ve Tanu da görüyor. Sonra oradan uzaklaşarak görünmekten kurtuluyorlar.

Tanu ile Abhi sarmaş dolaş arabada giderken Tanu Abhi’yi öpmek ister. Abhi’nin dengesi kaybolur ve bir adama çarpmak üzereyken son anda arabayı durdurur. Tam o esnada Suresh de oradadır. Abhi Tanu’nun isteği ile oradan uzaklaşırken   Surash arabanın plakasını almaya çalışır. Ancak içinde Suresh ve Tanu’yu görünce şok olur.

Ah Kalbim 7 Kasım Fragmanı

 

Sev Yeter 241-242. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 353. Bölüm Özeti 25 Ağustos’da Neler Yaşanacak ?
Ah Kalbim 351 – 352. Bölüm Özeti
Ah Kalbim 349. Bölüm Özeti

“Ah Kalbim 7 Kasım Özeti 20. Bölüm Fragmanı Dans Yarışması” üzerine 6 yorum

 1. Gizemli dedi ki:

  Ah kalbim dixisini çok beğendim

 2. Arif sayin dedi ki:

  Uhhhhh :))₺i

 3. aslı dedi ki:

  Seni rock star bozuntuşu
  Seni bulmuş fıstık gibi pragyayi o tanu sınsi ile görüsuyor
  Pragya nasıl tahammül ediyor şu hollanda ineği ne anlamıyorum neyse herkese iyi geceler kızlar allaha emanet olun

 4. aslı dedi ki:

  Burdayim Helin iyi geceler canim

 5. sriti jha dedi ki:

  Bu dizi harikaaaa kanal 7 yeni dizilerin ismini söyler söylemez hemen qh kalbimi araştırdım uzun süredir çıkmasını bekleddim beklediğime değdi

 6. Helin dedi ki:

  Ilk ben gördüm

  Nerelerdeşiniz ya nedenin kimseler yok❤❤

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.